2752
2734
عنوان

چرا فکر می‌کنید خانواده های تک فرزندی افسرده و بدبختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 126 پست
چون فکر میکنن خودشون بهتر از بقیه ان میخوان روش زندگیشونو به همه تحمیل کنن درک نمیکنن هرکی شرایط و ...

نه چون دوتا سه تا بچه دارن و بعضی ها تو تامین حداقل ترین ها موندن خودشونو اینجوری آروم میکنن که یالله بزرگ میشن به داد هم میرسن توجیحشونه

اصلا اینکه بگیم تک فرزندا لوسن در مورد همه صدق نمیکنه

دقیقا ولی دارن تلقین میکنن که لوسن و در آینده تنها از کجا معلوم اون تک فرزند تو زندگیش موفق بشه زود تشکیل خانواده بشه خودش صاحب بچه بشه خوب مادپدر و مادرها هم هستیم قرار نیستدکه بمیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر اینجوری بخواید فکر کنید اکثر چند فرزندی ها هم دغدغه و کمبودهای خودشون رو دارن شامل همه نمیشه ها ...

درسته منم گفتم معمولا نگفتم همیشه 

ولی اکثرا تا دیدم و از بقیه شنیدم اینطوری بودن 

چون تبلیغه باید تو دل مادر و پدرهای تک فرزند رو خالی کنن والله بچهدی من تک فرزندی بهترین چیزها بهتری ...

😂😂😂😂😂 منم یه بچه دارم همش از خدا میخام قبل از مرگم پسرم با یه خانواده شلوغ وصلت کنه که تنها نباشه

😂😂😂😂😂 منم یه بچه دارم همش از خدا میخام قبل از مرگم پسرم با یه خانواده شلوغ وصلت کنه که تنها نبا ...

خوب میتونید اگر جوونید براش یکی دیگه بیارید الان خانواده شلوغ نداریم نهایت ۳ فرزند اون ۴ فرزندی ها به ندرت پیدا میشه

نه چون دوتا سه تا بچه دارن و بعضی ها تو تامین حداقل ترین ها موندن خودشونو اینجوری آروم میکنن که یالل ...

بعد همینجا هر روز تاپیک میزنن خواهرم قهر کرد برادرم فلان بلا رو سرم آورد و... والا من تک فرزندم نه احساس تنهایی دارم نه بی پناهم، نه این مشکلات اغراق شده ای که اینجا مطرح میکنن دارم