2733
2734

دقیقا یبار یه تاپیکی بود استارتر میگفت تنها توی خونه میترسه منم گفتم اکثرا تنهام توی خونه و همین حس رو دارم...درخواست دوستی داده بودن برادران بزرگوارررر

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست میگی

مردا بعضیاشون مثه لاشخورن، نشستن ببینن کدوم خانمی شرایط خانوادگیش اوکی نیس هجوم بیارن بهش

تف ب ذاتتون

تف

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731

من گاهی اوقات یهو میبینم مردا درخواست دادن

یادم نمیاد چی گفتم کجا 

که دوباره نگم😐💔

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
من گاهی اوقات یهو میبینم مردا درخواست دادن یادم نمیاد چی گفتم کجا  که دوباره نگم😐💔

من هر وقت هرررر وقت کامنت گذاشتم از شوهرم یه چیز منفی گفتم و تنهایی و اینا هم توش بوده سریع درخواست دادن 

درخواست دوستی رد میکنم 

کاش ناموس سرشون شه و همجا جار نزنن ک چقدر بیناموسن 💗

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
2740
درست میگی مردا بعضیاشون مثه لاشخورن، نشستن ببینن کدوم خانمی شرایط خانوادگیش اوکی نیس هجوم بیارن بهش ...

تو یک سال اخیر هم کاربر آقا خیلییییی زیاد شده قبلا انقدر نبود 

درخواست دوستی رد میکنم 
من هر وقت هرررر وقت کامنت گذاشتم از شوهرم یه چیز منفی گفتم و تنهایی و اینا هم توش بوده سریع درخواست ...

اشغالا دنبال سواستفاده ان اینجور کسا😑

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706