2752
2734
میپرسم یکی از اشناها رفته لوازم خونگی گرفته میگف هیچی نکشیدن روش اخه ...اوهم اره خب اینم حرفیه

حتی تو تبلیغا هم میگن که کارمزد داره ولی میگن کمه. من چند تا وسیله رو قیمتارو مقایسه کردم از بیرون گرون تر بود همون نقدشم... این تشکیلات و این همه کارمند هزینه داره

اهان باشه حتما سرچ کنم ادرس و شماره تلفن سرای ایرانی در قم؟

نمیدونم تلفنی جواب بدن یا نه ولی از قبل تو شهرتون قیمت بورس هم نقدی هم قسطی بعد برو اونجا هم زیارته هم سیاحت بخوای تو همون سرا بگردی کلی سرت گرم میشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید