2752
2734
چقدخوب من بااین که توملایرم یه شهرکوچیک ۱۵۰ازم گرفت فک کردم همه جاگرون شده

ای جان همشهری هم ک هستیم😄

خب تهرانم قیتماش خیلی باهم فرق میکنه همین محله ای ک من هستم ۱۰۰_۱۵۰ هم میگیرن بعضی آرایشگا هاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جان همشهری هم ک هستیم😄 خب تهرانم قیتماش خیلی باهم فرق میکنه همین محله ای ک من هستم ۱۰۰_۱۵۰ هم م ...

جدی به سلامتی عزیزم برااولین باریه همشهری دیدم توسایت

حالاکه میروی همراه جاده هابرگردوپس بده تنهایی مرا
سلامت باشی عزیزم من چند نفر دیگه رو دیدم تو تاپیکا گفتن ملایری هستن ولی متاسفانه اسم کاربریشونو یاد ...

اهان چه جالب .انشاءالله هرجاهستین سلامت وتندرست باشین

حالاکه میروی همراه جاده هابرگردوپس بده تنهایی مرا

نگو نگو داغ دلم تازه میشه هفته پیش رفتم اصلاح و ابرو ،۱۹۰ تومن کشید از کارتم بخدا داشتم سکته نیکردم ! لعنتی آخه ۱۹۰ !!!!

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
نگو نگو داغ دلم تازه میشه هفته پیش رفتم اصلاح و ابرو ،۱۹۰ تومن کشید از کارتم بخدا داشتم سکته نیکردم ...

نباباااااا😶😶😶😶😶😶مگه چقدر نخ مصرف میکنن لعنتی ها

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
نباباااااا😶😶😶😶😶😶مگه چقدر نخ مصرف میکنن لعنتی ها

بخدا اصلا دهنم وا مونده بود ، میدونستم اینجا گرون میگی ه ولی دیگه نه انقدر !،ارایشگر خودم ۱۱۰ میگیره ولی نبود ناچارا رفتم جای دیگه 

بخدا اصلا دهنم وا مونده بود ، میدونستم اینجا گرون میگی ه ولی دیگه نه انقدر !،ارایشگر خودم ۱۱۰ میگیره ...

خیلی زور داره انصافا🙁منکه با تیغ شیو میکنم

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
خیلی زور داره انصافا🙁منکه با تیغ شیو میکنم

اخه من اگه با تیغ بزنم فرداش عین مردا میشم موهام به سرعت و با ضخامت رشد میکنه😔

اخه من اگه با تیغ بزنم فرداش عین مردا میشم موهام به سرعت و با ضخامت رشد میکنه😔

چرا لیزر نمیری؟ 

رفتم خواهر فایده نداشت اصلا رو شورتم اصلا ،بقیه جاها خوب بود ولی صورت نه جواب نداد

ای بابا😑😑