2733
2734
انگار سه تا لوله رو پیچیدن به هم 😐🤣 مثلا پسر امروزیه نمیدونم چرا سلیقش اینطوره تو طلا  اول ...

عکس اون گندهه رو هم بذار

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نگیااااااا بی ذوق میشه هیچی برات نمیخره الکیم شده ذوق کن بگو مرسی عزیزم واقعا به دستم میاد اصلا ذوقش ...

خیلی خوش ذوقم من کلا 

حالا برسه دستم شاید از نزدیک قشنگ تر باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موندم چرا سلیقه ندارن پسرا 🤣

😂😂شوهر من ی چیزای میخره ک واقعا سلیقه من نیست 

بعدم همش میگ سلیقه من تو دنیا تکه هیچ مردی اندازه من سلیقه ندارع 

حالا من تو ذوقش نمیزنم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
انگار سه تا لوله رو پیچیدن به هم 😐🤣 مثلا پسر امروزیه نمیدونم چرا سلیقش اینطوره تو طلا  اول ...

اون از سلیقه توذهنیت نداره چندتا عکس از مدل طلاهایی که دوس داری براش بفرست تا سلیقت دستش بیاد ازنت یا پیج طلافروشی تواینستادانلود کن من اگه چیزی نظرم باشه منظورمو اینطوری به شوهرم می رسونم 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
2706