2733
2734
مرسی عزیزم من از روز ۱۵ سیکلم تا ۲۴ شبی یه دونه دوفامد خوردم تا ۱۰ شب قطع ک کردم تا ۱۰ روز صبر کردم ...

امید به خدا فردا حتما برو سونو قلب

اولین روز اخرین پریودت چندم بوده؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا خدا واقن🥺😍ببین من ده تا دونه دوفامد خوردم تا ۱۰ روز صبر کردم پریودم نیومد دیگه رفتم ازمایش

من از قرص و اینا سر در نمیارم حقیقتش😅

ولی خودم چهار روز بعد موعدم بالای ۲۰۰۰بود و دوقلو بودن هر ۴۸ ساعتم دوبرابر میشه 

یک روز گذشته؟! این عدد انگار خیلی بیشتر از یک روز از پریودتون گذشته من امروز موعدم بود آزمایش دادم ...

نه منظورم این بود یک روز از زمانش گذشت متوجه شدم خبریه

راستی عزیزم بالاخره باردار شدی  مبارکه خیلیییی نگران بودی یادمه  وزن کم کردی  چیکا ...

سلام عزیزدلم خووبی

اره سختتتت درگیر لاغری بودم قرص لاغری ورزش اینا لاغر کردم بالاخره

ببین سریع لاغر شدنم باعث شد بگیرع چون تنبلی داشتم برا همین🥺

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
سلام عزیزدلم خووبی اره سختتتت درگیر لاغری بودم قرص لاغری ورزش اینا لاغر کردم بالاخره ببین سریع لاغ ...

چقدر وزن کم کردی

دارو مصرف نکردی؟

جنسیت معلوم شده؟

لابد طرف همسرت خیلی ذوق کردن

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
چندرور عقب انداختی؟ ان شالله که بارداری بی بی چک نذاشتی؟

۱۵ یا ۱۸ ام باید میشدم...فردا ۴۰ ام سیکلمه...

دیگ باید ۳۵ سیکل یا ۳۷ میشدم...

چرا امروز‌..۳۹ سیکلم..بی بی چک روژان خودکاری منفی بود

میخام برم آزمایش،مطمئن شدم منفیه...زعفرون اینا بخورم😢

ولی خیلی دوس دارم معجزه شده باشه و باردار باشم

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱
2706