2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا.پناه بر خدا.چرا ب خودت اجازه میدی ،زیر هر پستی جواب بزاری؟؟؟

اگه منطقی می‌تونی حرف بزنی که جوابتو بدم وگرنه بی‌خیال !

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
اگه منطقی می‌تونی حرف بزنی که جوابتو بدم وگرنه بی‌خیال !

من ی داداش دارم.دکتری داره.جدیدا فهمیدم تو نی نی سایت سرک میکنه.مجرده.زن نمیگیره.تنهاست.معلمه.خیلی دلم میخواد ازدواج کنه.

امیدوارم شما نباشی؟!!!!

من ی داداش دارم.دکتری داره.جدیدا فهمیدم تو نی نی سایت سرک میکنه.مجرده.زن نمیگیره.تنهاست.معلمه.خیلی د ...

ای کاش داداش شما بودم و البته فرقی هم نداره 🙏☺️

ممنونم ازتون که اینجوری محترمانه صحبت کردین 🙏.

حالا فک نمی‌کنم اومدن تو این سایت موردی داشته باشه ، چون خود سایت به آقایون اجازه ورود میده. و به نظرم موردی هم نداره ، چرا ؟ عرض می‌کنم :

این روزا به جهت بالا رفتن آمار طلاق ، بیماری ، فوت و شاغل بودن خانوم خونه ، وظیفه‌ی نگهداری از بچه به عهده‌ی پدرای جوونه! پدرهایی که مجبورن مثل یه مادر مسائل مربوط به نگهداری از بچه‌ رو بلد باشن اما به دلیل عدم آموزش ، با مشکلات زیادی مواجه میشن! این پدرها معمولا اوایل کار با تماس با مادر و خواهر سعی می‌کنن مشکلشون رو حل کنن اما مگه چندبار میتونن مزاحم دیگران بشن؟! یا اصلا مگه ممکنه که وقت و بی‌وقت با دیگران تماس بگیرن! اینه که معمولاً با جستجوی مشکلشون با سایت آشنا میشن و بعدم برای مطرح کردن موضوع ، اقدام به ساخت اکانت کاربری می‌کنن! (من به اون عده که برای مسائل دیگه ، یا حتی با اکانت زنونه میان توسایت کاری ندارماا ☺️)

خود منم اولین بار بخاطر بچه‌ی دوستم اومدم توی این سایت :
چند سال پیش دوستم با خانومش دعواش شده بود و با بچه‌ش اومد پهلوی من ، خانومشم گذاشت و رفت شهرستان! دوستم می‌گفت زنم میگه خسته شدم و از همین حرفا ! دخترش حدودا یه سالش بود و نصفه شب که شد هی گریه می‌کرد ، این دوستمم از بچه‌داری چیزی نمی‌دونست و منم همین‌طور (پت و مت 😂). این بود که با سرچ کردن «علت گریه بچه» رسیدیم به این سایت و بعدم برای اینکه بتونیم سوال کنیم ثبت‌نام کردم. ( اینم بگم که تا نصفه شب اینقدر برای هر مورد کوچیکی زنگ زدیم به مادر و خواهر و فک و فامیل که دیگه خجالت کشیدیم نصفه شب مزاحم مردم شیم و اینه که اومدیم تو سایت‌ها جوابو پیدا کنیم)
فرداش دوستم رفت بیرون و بچه پهلوی من موند ، بعد زنگ زد و گفت می‌تونی یه امشبو ازش نگهداری کنی؟ آخه دارم میرم با زنم اتمام حجت کنم!
گفتم خب بچه‌تو بیا ببر ! گفت اگه بچه رو ببرم اونو می‌بینه! می‌خوام نبرمش که دلش برا بچه تنگ بشه و باهام برگرده سر خونه زندگیش!
رفت و ما موندیم و تینا خانوم و یه روز شد چند روز!
از اون به بعدم دیدم بالاخره برای آینده خودمم خوبه! حتی جدا از بچه‌داری ، خیلی از مشکلاتی رو می‌بینم خانوما اینجا مطرح می‌کنن که قبلاً اصلا نمی‌دونستم ! برای همین تو سایت موندم. خدایی همیشه هم سعی میکنم به دیگران کمک کنم ، با همه مهربونم و دلم میخواد همه با هم خوب باشن.
بعضی وقتا یه ساعت میام تو سایت! بعضی وقتام یهو یه هفته نمیام !☺️

امیدوارم قانع شده باشید ☺️ 🙏.

آرزو می‌کنم برادرتونم زودتر ازدواج کنه ، خب براش آستین بالا بزنید ☺️. 

ببخشید که سرتونو درد آوردم.

شاد باشید 🙏☺️ 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ای کاش داداش شما بودم و البته فرقی هم نداره 🙏☺️ ممنونم ازتون که اینجوری محترمانه صحبت کردین 🙏. ح ...

انشاالله همیشه مهربون بمونید

ولی خواهرانه بگم برازنده نیست در مورد مسائل جنسی خانم ها ابراز دلسوزی کنید!!!

حتما قبل از اقدام ب ازدواج لغو کاربری بزنید و این سایت رو ب همسرتون معرفی نکنید تا زمان بچه دار شدن

انشاالله همیشه مهربون بمونید ولی خواهرانه بگم برازنده نیست در مورد مسائل جنسی خانم ها ابراز دلسوزی ...

شما عنوان تاپیک رو ببینید ! ببینید همون موردی که شما فرمودین تو عنوان تاپیک هست!

اگه من تو عنوان بنویسم دلم گرفته !! بعد شما یهو سوار کنید چرا و یهو من یه موردو مطرح کنم شما مقصرید؟!