2733
2734
عنوان

یه مرد میتونه دوتا زن رو تو قلبش داشته باشه!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یا ابلفضل زنه هم متاهله.. ادم میمونه چی بگه 😢

خودمون هم باورمون نمیشه اون باشه...

همش به خاله ام می گفتیم که اون نیست و اون شوهر داره و هر چی بود تموم شده رفته...

اما هر چند ماه یکبار خاله ام مچ شون رو میگیره و بعد بیست و سال خورده ای هنوز با هم هستن...

سلام من نرگسم🌱🕊🌈
یا ابلفضل زنه هم متاهله.. ادم میمونه چی بگه 😢

ببین یه مرد هوسباز یدونه سوگلی تو حرمسراش داره معمولا که اونو بیشتر از همه میخواد ولی نمیتونه قید بقیه هم بزنه من میشناسم طرف به زنش خیانت کرد بعد به زنش التماس میکرد به من خیانت نکن یا اینکه یبار از یه مرد متاهل پرسیدم چرا خیانت می‌کنی زنتو چقدر دوست داری گفت خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم دست خودم نیست آدم گرمیم یعنی شهوتم بالاست با یه یه نفر نمیتونم رابطه بگیرم 

🤍
میشه گفت معشوقه اش هست اما اون زن هم شوهر داشت و داره... اما خب برای خاله ام هم همسر کاملی هست و از ...

حس میکنم بیشتر داره به خالت ترحم میکنه و عذاب وجدان داره

چون خالت کنار اومده

اون خانوم هم شوهر داره شرایط ازدواج نداره

وای چه ادمیه ...😑😣

بعد عشقم بهش گفته بود من فعلا ماشین ندارم منو ببر پیش مهسا با ماشین تو میریم برمیگردیم

گفته بود به مهسا بگو یکی از رفیقیاشو جور کنه برای من ما بریم بیرون شما هم برید بازار بگردید نامزدم گفته بود دهنتو ببند بی حیا به پشه ماده هم رحم نمیکنی😐

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
حس میکنم بیشتر داره به خالت ترحم میکنه و عذاب وجدان داره چون خالت کنار اومده اون خانوم هم شوهر دار ...

احتمال داره هم به خاطر ترحم باشه...

چون وقتی با خاله ام ازدواج کرد بی پول و بیکار بود و خاله ام با همه چی ساخت...

تقریبا دو سال بعد ازدواج شون کم کم شغل پیدا کرد و بعد میلیاردر شد...

همیشه هم میگه خاله ام واسش رزق و برکت داشته که به اینجاها رسیده...

سلام من نرگسم🌱🕊🌈
احتمال داره هم به خاطر ترحم باشه... چون وقتی با خاله ام ازدواج کرد بی پول و بیکار بود و خاله ام با ...

احتمالا خانوم عشق اولش بود

که نتونسته فراموشش کن

شایدم خالت هم دوسش نداشته که کنار اومده

در کل رابطه ای که چیز پنهانی نداره