2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام ببخشید از کارایی تستر راضی هستید ؟ آخه من کیک میپزم ولی بودجه ام به فر نمی‌رسه فعلا تو گوشی دیدم تستر برای کیک پختن خوبه میخواستم بدونم شما چی باهاش پختین ؟

به قول مولانا: نه تو آنی که همانی...نه من آنم که تو دانی ✌🏻
سلام ببخشید از کارایی تستر راضی هستید ؟ آخه من کیک میپزم ولی بودجه ام به فر نمی‌رسه فعلا تو گوشی دید ...

تستر برای کیک افتضاحه

فقط برای ماهی حشو و پیتزا خوبه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
بالا و پایین که معلومه 

اگ بخوام از پایین حرارت بیاد کدام گزینه رو بزتم؟) یکیش یدونه خط از بالا حرارت میاد(یکیش ی خطه از پایین حرارت میاد 

کدوم گزینه از پایین حرارت اومدنه

واقعا ؟ میتونم بپرسم چرا؟

چون توی کیک حالت سس یا خمیر باقی میمونه نمیپزه.فقط روش میپزه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
از بالا دیگه . 

بخوام از پایین حرارت بیاد کدام گزینه رو بزتم؟) یکیش یدونه خط از بالا حرارت میاد(یکیش ی خطه از پایین حرارت میاد 

کدوم گزینه از پایین حرارت اومدنه

چون توی کیک حالت سس یا خمیر باقی میمونه نمیپزه.فقط روش میپزه

میگم راست میگن که بدنه تستر داغ میکنه؟ 

مارک تستر شما چیه و چند لیتره؟

به قول مولانا: نه تو آنی که همانی...نه من آنم که تو دانی ✌🏻
سلام ببخشید از کارایی تستر راضی هستید ؟ آخه من کیک میپزم ولی بودجه ام به فر نمی‌رسه فعلا تو گوشی دید ...

همه جوره عالیه

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

من باهاش همه چی میپزم کیک شیرینی پیتزا مرغ و ماهی و …. عاالی

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

ما که راضیم البته زیاد استفاده نمیکنیم شاید در سال ۱۰ بارم نشه اما برای پیراشکی سمبوسه اینا خوبه.

من دارم باهاش کلی کیک میپزم ،فقط باید دماش کم باشه . نوبل کینگ مارکش 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی)