2733
2734
عنوان

عکس جهیزیه بذارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دومی قشنگه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
خیلی بی روح نمیشه اخه؟

نه عزیزممم خیلی شیکه کلا جهازتو مینیمال و ساده بگیر ده سالم بگذره مثل روز اول شیکه

حالا این ساده که میگم ممکنه ی طرح ریز داشته باشه اگ بگردی پیدا کنی ممکنه هم که نه

خانما سفید ساده خیلی دیگه بی روحهه

اسی عکس اولی و دومی خوب بود 

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو                   ترسناک فقط اتحاد ناگهانی قلب و مغز .....:)

چون تجربه دارم میگم خدمتتون 

ظروفی که میگیرن حتما کوره ای و لعاب زده باشن که توی ماشین طرفشویی رنگ و لعابشون از دست نره 

ضمنا رنگ های طلایی و نقره ای روی ظروف داخل ماشین ظرفشویی پاک میشن و داخل ماکروفر جرقه میزنن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706