2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم همین برنامه که باهاش خودم دارم وزن کم میکنم کرفسه کرفس هم میشه باهاش اضافه کرد هم کم

اجی مانکن رو نصب کردم کدوم قسمتش میزان کالری هرغذا رو میگه؟ مثلا ازکجابفهمم غذایی ک خوردم چقد کالری داره؟

زندگیم خلاصه شده تو سه عدد عشق اولی همسرمH❤️ودوتا بچه هام💞🌷🥀❤️خدایا شکرت☺️
اره عزیزم همین برنامه که باهاش خودم دارم وزن کم میکنم کرفسه کرفس هم میشه باهاش اضافه کرد هم کم

مثلا این2653 یعنی کالریه ک جذب بدنم شده؟ این477_یعنی چی؟ 

اجی مانکن رو نصب کردم کدوم قسمتش میزان کالری هرغذا رو میگه؟ مثلا ازکجابفهمم غذایی ک خوردم چقد کالری ...

باید بزنی رو👈 + پایین که زیرش نوشته پنل وضعیت 

رو این 👈+  )که زدی بعد تو قسمت جستجو اسم غذات یا هرچی که خوردی رو وارد کن  

اره عزیزم یعنی جذب شده   تو کلا باید ۱۳۸۰ تا کالری مصرف کنی  در روز چقدر وزنت به من ...

من الان 73کیلوام....کچانوشته 1380؟تو عکسی ک واست فرستادم این عددنیست

اره عزیزم یعنی جذب شده   تو کلا باید ۱۳۸۰ تا کالری مصرف کنی  در روز چقدر وزنت به من ...

مثلااینجاک اسم غذامو وارد کردم اون قسمت ک خالیه گذاشتم، نوشته گرم چقدباید بنویسم؟ نمیدونم