2752
2734
عنوان

چند گرم طلا دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 80 پست
در حال حاضر   صفر گرم دوتا نیم یه ربع ۶ تا پارسیان  یک ونیم دارم امسال نزدیک  ۴۰۰ گ ...

پارسیان میگن تقلبی شده 

یا میگن بری بگیری فاکتور نمیدن 

یا میگن بخوای بفروشیش ضرر میکنی 

نمیدونم اینا ک میگن راسته؟

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
پارسیان میگن تقلبی شده  یا میگن بری بگیری فاکتور نمیدن  یا میگن بخوای بفروشیش ضرر میکنی& ...

من  هر موقع  پارسیان گرفتم فورا  یکی  دوتا طلافروشی نشون دادم

گفتم اینو هدیه گرفتم    نگاه کنید ببینید اصله  یا نه

فاکتور نمیدن

مارک متفرقه نگیر  تو   هر مارکی  گفتند فورد تونت سرچ کن 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من  هر موقع  پارسیان گرفتم فورا  یکی  دوتا طلافروشی نشون دادم گفتم اینو هدیه گر ...

خب بعد اگه اصل نباشه بری ببری همون طلافروشی ک ازشون گرفتی قبول میکنه پس بگیره؟

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
خب بعد اگه اصل نباشه بری ببری همون طلافروشی ک ازشون گرفتی قبول میکنه پس بگیره؟

بله  چون فوری  خریدی و رسید  داری  می تونی بری پس بدی

به محض  خریدن  یکی  دو جا نشون بده

کارت  هم میکشی واسه خرید  دیگه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
کی ؟

گرمی ۳۵۶۰ هزار تمن

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤