2752
2734
عنوان

مادرشوهرم میخواد با یک مرد کوچیکتر از خودش ازدواج کنه + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6238 بازدید | 173 پست
شما مگه چند وقت پیش تاپیک نزده بودی که جلوی پدرشوهرت گوزیدی؟ در اثر بوی گوز شما فوت کردن و ۷ سال هم ...

گفتم شوهر اصلی مادر شوهرم 7 ساله که فوت کرده

و 2 ساله ک با این اقا زندگی میکنه و قراره ازدواج کنن

و جلوی همین اقا زده بودم 

نمیتونم بیام بگم دوس پسر مادرشوهرم که به هر حال قراره ازدواج کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی ها باور کردن ازش داستان بر علیه من درست کردن    

عه 😂

من اونارو نخوندم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
تااینجا اومدید حداقل ی صلوات بفرستید واسه قبولیم تو مصاحبه و استخدام شدنم خداخیرتون بده،حداقل ی کار ...

برو پیج این

سوالات مصاحبه رو میذاره

Konkuri_students

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
🤣🤣🤣میدونی بیشتر جوکها رو از روی اتفاقهای واقعی میگن

یه اتفاق واقعی این که شاطر داشته چای میخورده

یه خانمه خم میشه نون رو برداره ، میگوزه

شاطر خنده ش میگیره قند میپره گلوش و فاتحه مع الصلوات

من تمام تلاشم رو کردم باور نکنم ، ولی گویا واقعی بوده

و داستان خـــــــیـــــلــــی قدیمیه