2752
2734
عنوان

کنترل تنبلی تخمدان و زندگی عادی باهاش

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

PCO:

کسی که تخمدان هاش چندتا کیست دارن

شدید نیست

صرفا کیسته

علایم خاصی هم نداره

PCOS:

سندرم تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان

یک سندرومه و علائمی که امروز گفتم تو فرد ظاهر میشن

Pco

خیلی شایعه تو بیشتر دخترا تو نوجوونیشون اتفاق میفته

همون کیست هایی که بی خطرن خود به خود رفع میشن یا کلا بی علامت باقی میمونن

ممنون عزیزم بابت اطلاعاتتون،،،درمورد متفورمین اطلاعات دارید؟

٦ماهە ورزش میکنم و دوماهە متفورمین مصرف میکنم بعدازیکسال پریودشدم میخوام ببینم تاثیر داشتە؟

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
ممنون عزیزم بابت اطلاعاتتون،،،درمورد متفورمین اطلاعات دارید؟ ٦ماهە ورزش میکنم و دوماهە متفورمین مصر ...

اینکه ورزش میکنید عالیه 

مفتورمین مقاومت انسولین رو بهتر میکنه که انسولین کارشو انجام بده  مقاومت انسولین هم باعث چاقی هم پلی کیستیک میشه

بله تاثیر داره ...با تجویز پزشک مصرف میکنید درسته؟

اینکه ورزش میکنید عالیه  مفتورمین مقاومت انسولین رو بهتر میکنه که انسولین کارشو انجام بده &nbs ...

۲سالە دکترنرفتم خستەشدم ازمصرف دارو و عوارضشون،قبلا متفورمین نوشتە بود برام بلە،قندم مرز بود همیشە، حالا ۲ماهە تازەباز شروع کردم وقتی فهمیدم کم عارضەترە

البتە باشروع ورزش هم قندوشکروحذف کردم

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
۲سالە دکترنرفتم خستەشدم ازمصرف دارو و عوارضشون،قبلا متفورمین نوشتە بود برام بلە،قندم مرز بود همیشە، ...

برای کنترل قندتون حتما برید دکتر ...خیلی عالیه بدنتون به روال عادی برمیگرده ولی حتما تحت نظر باشید برای قند خونتون

برای کنترل قندتون حتما برید دکتر ...خیلی عالیه بدنتون به روال عادی برمیگرده ولی حتما تحت نظر باشید ب ...

حتما چکاب میدم ببینم وضعم چطورە

ممنون عزیزم وقت گزاشتی

اطلاعات خوبی بود ممنون دوست عزیز منم تنبلی تخمدان دارم  وزنم رو خیلی کنترل میکنم اما با این ح ...

چربی شکم تو بعضی از افراد کاملا ژنتکیه ولی ورزش رو حتما مستمر انجام بدید 

برای ریزش مو هورمونی ام مهم ترین فاکتور استرس و اضطرابه ...سبک زندگیتون رو تغییر بدید از تونیک های ضد ریزش مو هم میتونید اسپری کنید تاجدودی تاثیر گذاره

2706