2752
2734
عنوان

ووواااااااااااای بدبخت شدم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 50 پست
اخه یکی از کاربرا داره میگه ک باید بخودی چون حالت بده.چشم

با اورژانس دارو یی یا یک دارو خانه تماس بگیر و از دکتر بپرس چون ما دکتر نیستیم ک اگه مشکلی پیش بیاد چی هوم

عزیزم حتما از یه دکتر بپرس موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پ چرا میگی شدیده عزیزم.شدید ک همیشه با ادمه؟خب وسوات درمورد چیه

خب وقتی هست بیخواب میشم ترس از اینده ،یکی از خواهرام من بخاطر وسواسم دوبار باعث شدم نامزدیش بهم بخوزه بخا‌ر افکار الکی و مزاحم

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
خب وقتی هست بیخواب میشم ترس از اینده ،یکی از خواهرام من بخاطر وسواسم دوبار باعث شدم نامزدیش بهم بخوز ...

عزیزم اگه بری روانشناس هم میشه درمانش کرد ولی طول میکشه روانپزشک سریع تر درمان داره .هر طور خودت راحت تری عزیزم.ولی لطفا متنی ک بت گفتو بخون و زندگی خودتو با دست خودت نابود نکن.اگه برات ارزش داره لطفا ب فکر درمانت باش فک نکن فقط خودت این مشکلو داری خییلی زیادیم ک این مشکو دارن خوبیش اینه ک درمانس داره بدیش اینکه افرادی ب دنبال درمان نمیرن و دوس دارن خودشونو عذاب بدن

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
عزیزم اگه بری روانشناس هم میشه درمانش کرد ولی طول میکشه روانپزشک سریع تر درمان داره .هر طور خودت راح ...

خب من باید بچه بیارم این داروها رو فعلا نمیتونم بخورم

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم

در صورت فراموش کردن فلوکستین و یادآوری دوز فراموش شده، می‌توانید آن را مصرف کرده و دوز را جبران کنید. اما اگر دوز فراموش شده را نزدیک به مصرف دوز بعدی به خاطر آوردید، نیازی به مصرف دوز دو برابر نیست. اگر دوزهای بیشتری را فراموش کردید، با دکتر در این باره مشورت کنید. دوبرابر یا سه برابر کردن سرخورد دوز مصرفی به هیچ عنوان توصیه‌نمی‌شود.

خب من باید بچه بیارم این داروها رو فعلا نمیتونم بخورم

خودت اینو تشخیص دادی یا دکتر گفت .؟از دکتر راجبش بپرس لطفا تا اون تشخیص بده ببینه مشکل داره یا ن

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

استارتر رسپریدون برای چی می خوری؟ 

من هم افسردگی و اضطراب و مشکل بدخوابی دارم دکتر برام آسنترا و آلپرازولام نوشت ولی نتونستم بخورم چون حتی با وجود خواب منظم باز هم باعث خمیازه بیش از اندازه می شد آسنترا 

فکر کن روزی پنجاه یا صد بار خمیازه می کشیدم  

فلوکستین چطوره ؟ خوبه؟

در صورت فراموش کردن فلوکستین و یادآوری دوز فراموش شده، می‌توانید آن را مصرف کرده و دوز را جبران کنید ...

پس یعنی نخورم تا فردا

استارتر رسپریدون برای چی می خوری؟  من هم افسردگی و اضطراب و مشکل بدخوابی دارم دکتر برام آسنترا ...

اره من ی هفته مصرف میکنم خوبه .ولی میگن بعد چهار هفته اثر میکنه نمیدونم چرا برا من ی هفته داره اثر میکنه .ولی خوبه کلا فکرا از سرم رفت انگار داره اثر میکنه ریسپریدونم دارم میخورم .خوبن من ک اصلا خواب اور نبودن برام این دوتا قرص شاید چون باهم مصرف میکنم.افسردگیم انگار از بین رفته.فقط لطفا بون تجویج پزشک مصرف نکنید

2706