2752
2734
عنوان

وای یادم رف قرصمو بخورم.باز حالم بد شد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 40 پست
کلا به خودت قول بده در زندگانیت هر جا ماده اعتیادآور دیدی فرار کنی😂

چشم ولی رفتم دیگه😂

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از این منظورمه

باشه یعنی این ماه تموم کردم چی کار کنم

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
پزشکت بهت برنامه واسه قطع دارو داده؟

ن فعلا ی هفته میخورم .دکتر گف ماهه دیگه بیا شرایطو ببینم دزو بیارم بالا یا بیارم پایین

ن فعلا ی هفته میخورم .دکتر گف ماهه دیگه بیا شرایطو ببینم دزو بیارم بالا یا بیارم پایین

نزاری دز رو بالا ببره معتاد میشی

بگو تصمیم گرفتم مصرف دارو رو قطع کنم بهم برنامه بده واسه قطع دارو

ازش برنامه بگیر واسه قطع دارو

نزاری دز رو بالا ببره معتاد میشی بگو تصمیم گرفتم مصرف دارو رو قطع کنم بهم برنامه بده واسه قطع دارو ...

چشم بش میگم .میگم عوارض بدش چیه ک گفتی دارو؟

چشم بش میگم .میگم عوارض بدش چیه ک گفتی دارو؟

من که روانشناس نیستم بدونم😂

فقط یسری چیزا در مورد این دارو ها بلدم

ولی  اثرات روانی و شایدم جسمی زیاد داره

حتما سعی کن مصرف رو قطع کنی

من که روانشناس نیستم بدونم😂  فقط یسری چیزا در مورد این دارو ها بلدم ولی  اثرات روانی و ...

چشم .اخه با قاطعی گفتی قطع کن فک کردم میدونی😂خب عزیزم مرسی کمکم کردی .خیلی ممنونم وقتتو گذاشتی برا و باهام صحبت کردی .امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشی💖