2752
2734
عنوان

جاریم برای مادرشوهر چیز کیک فرستاد و شوهرم اومده خونه و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 95 پست
عزیزم به شوهرت بگو چه ادم بی غیرتی هستی به زن برادرت چشم داری حسادت میکنی، برادرت میدونه انقدر زنشو ...

وای خدای من😑😑😑😑شماها و امثال شما چقدر زیاد شدین تو سایت

هرچی به ذهنتون برسه میگین

بچه مدرسه ای هستین؟

سایت افتاده دست کیا

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصن خودتو ناراحت نکن بابا ب ی ورتم نباشه 

ولی چقد شوهرت بیشعوره که مقایسه میکنه!  بش ویگفتی خوبه منم تورو با برادرشوهرم مقایسه کنم؟ ببینم چقد میسوزی 

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

بگو تو هم نمک نشناس نیستی که هستی دهن بین نیستی که هستی 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
وا اینا چه حرفیه میگین آخه

به هرحال تیکه با تیکه جواب داده میشه، یا مثلا بگه برادر زنت هرچیزیم هست خوش به حال داداشت تو چرا انقدر حرف زن یکی دیگرو میزنی؟

من یبار برام پیش اومد، طرفم همچین چیزی گفت منم دقیقا تو جمع گفتم فلانی خوب نیست تعریف خانوم یکی دیگه رو هی بکنی، خدایی نکرده ممکنه کم کم فکرای بدی بکنیم

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
خیلی آب و تاب داد .‌خیلی حالم بد شده

بهش میگفتی دستش درد نکنه ماشالله چه هنرمند خداخیرش بده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
شوارم مرد خوبیه .‌میره اونجا دگرگون میشه .‌خیلی اونووتوی سر ماها میزنند

نباید بزاری اینجوری باشه یه بار خواهرشوهرخودم گفت اون زن داداشم خیلی مهربون تر از توعه گفتم عیبی نداره هرکی منو خواست خوش باشه هرکی نخواست خوشیاش بیشتر الان بعد یه سال هنوز ک هنوزه منو با کسی مقایسه نکرده

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨ ️ متاهل= متعهد♡♡
اصن خودتو ناراحت نکن بابا ب ی ورتم نباشه  ولی چقد شوهرت بیشعوره که مقایسه میکنه!  بش ویگف ...

میه برادرم شانس آورده من تحصیلاتم و کارمو و شرایطم بالاتره . ی بار توی دعوا گفت بهم . خودش مرد خوبیه میره اونجا میاد همه چی عوض میشه

میگفتی آره اتفاقا

شوهر آدم ک خوب باشه،زنش هم به همون نسبت میکشه بالا

ناراحت نشی اسی،میگن شاه زنشو ملکه میکنه

دقیقا مصداق همین ماجرای شماست

بگو تو مرد باش ،من زن بودن یاد بگیرم😒

ریدم تو دهن جاریت اجازه هست؟

چرا جاریه

چکار کرده مگه به روش خودش داره زندگی میکنه 

اونی که اشتباه کرده شوهر استارتره

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706