2733
2734
عنوان

قبل پریودتون شما هم علاقتون نسبت به شوهرتون کم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 45 پست
وای آره هر سیکل بدون استثنا همینم از چند روز قبلش به شدت سررررد میشم و کلا حوصله همسرمو ندارم خیلی ...

چقد جالب منم چندوقته سردم ولی تظاهر میکنم که نیستم که ناراحت نشه چون مردا که درک نمیکنن تعادل هورمونای مارو

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه شب ساعت ۳ و نیم از خواب پاشدم و درحالی که همسرم کنارم خوابیده بود داشتم زار می زدم که ۱۵ سال پیش ...

چقد منییییی منم همش بی دلیل ازش دلخورم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

اگه نامزد یا همسر توی این دوران ما رو کامل بفهمه و درک کنه راحت میشه این یه هفته رو تحمل کرد ، من خودم خیلی سعی میکنم درباره حس هام در زمان پررودی برا همسرم بگم تا بهتر منو درک کنه 

1403/03/03        بساز آنچه را که می خواهی🧚‍♀️

اره الکی دلم میخاد جوری بزنمش صدا سگ بده 

مثلا اینماه بهش صبح زنگ زدم گفتم قهرم نیا خونه گف چ گهی خوردم ک قهری گفتم هیچی😐گف پس چته گفتم یچی بگو دعوا کنبم حوصلتو ندارم 😐😐😂😂😂اما وسطای پریودم مثل گربه میشم با این قیافه🥺🥺

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اگه نامزد یا همسر توی این دوران ما رو کامل بفهمه و درک کنه راحت میشه این یه هفته رو تحمل کرد ، من خو ...

درک نمیکنن بازم تظاهر میکنن که درک میکنن

من مودی میشم یهو سرش غر میزنم 

یهو میرم بغل میکنم بازوشو گاز میگیرم 😂 

خودش میدونه که باید این دوره فقط ناز بکشه اخلاقم بد میشه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
چقد جالب منم چندوقته سردم ولی تظاهر میکنم که نیستم که ناراحت نشه چون مردا که درک نمیکنن تعادل هورمون ...

من که اصلا نمیتونم تظاهر کنم چون واقعا سرد و بی حوصله میشم و هیچ حسی به همسرم ندارم ولی یکی دو روز بعد از شروع سیکل بعدی رمانتیک شدنم شروع میشه😂😂

طفلی شوهرم بازیچه دست هورمونهای کوفتی منه😂

😅😂😂😂😂 بتده خدا 🤣🤣🤣

اره دیگ خودس از رفتارام و بدنم میفهمه  پریودم نزدیکه میگف باز پریودت نزدیک شد پاچه میگیری 😂😂سر همینک گف پاچه مبگیری نیم ساعت گریه کردم و فوشش دادم 😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

اسی توی یکی از تاپیکات بودم چند وقت پیش ، همه ازت تعریف کردن و گفتن خیلی نازی ولی من به عکس نرسیدم🥲🥲

میشه یه بار دیگه عکست رو بذاری😊

1403/03/03        بساز آنچه را که می خواهی🧚‍♀️
2706