2752
2734
عنوان

چرا زایمان طبیعی اجباریه؟اقا من نمی‌خوام همه دکترا رشوه می‌خوان😭

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب طبیعی رو خودتون زایمان میکنید اما سزارین و رو دکتر انجام میده چطور توقع دارید هزینه ای نگیره؟

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

عزیزم اون رشوه نیست دستمزدشونه سزارین اختیاری همیشه هزینه داشته 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
خب طبیعی رو خودتون زایمان میکنید اما سزارین و رو دکتر انجام میده چطور توقع دارید هزینه ای نگیره؟

جدا از هزینه ک دریافت می‌کنه جدا از هزینه بیمارستان 

زیرمیزی 

فک کنم تجربه نداشتین و نمیدونید مطبا چه خبره

آخه بیست میلیون می‌خوان توی سال جدید😐

🤯🤯

چه خبره؟

آشنایی چیزی نداری نامه بنویسه بدین بهش که باید سزارین بشی..

مثلا من خودم همورویید داشتم اما شدید نبوداز ی دکتر جراح برام نامه گرفتن  که باید سزارین بشم..

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
آخه بیست میلیون می‌خوان توی سال جدید😐

ما یه مورد تصادفی داشتیم برای هر عمل چیزی حدود ۲۸ میلیون باید زیر میزی می‌دادیم تازه مثلا اون دکتر خیلی منصف بود دکترهای دیگه مبالغ خیلییییی بالاتری می‌خواستند چون چندین عمل بود و خیلی حساس نمیتونستیم هرجایی پیش هر دکتری عمل کنیم و واقعا فقط خدا میدونه چه کشیدیم برای تهیه هزینه ها

خدا نگذره از اونایی که باید مسئولیت نظارت رو با جدیت بیشتری دنبال کنن اما انگار نه انگار

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
خب سزارین خرج داره دیگه رایگان که نیست حتی اگه ب اجبار سزارین بشی بازم باید پول بدی!

بابا جدا از هزینه که دریافت می‌کنن جدا از هزینه بیمارستان جدا از همه چیز 

این پول رو باید بدی برای دریافت یک نامه 

انگاری درجریان نیستین 

ما هم اونقدارا گدا نیستیم زورمون بیاد دستمزد دکتر ندیم

برین ی سر مطبا ک بفمید چه خبره!! 

2706