2733
2734
عنوان

من تازه عقد کردم شوهرم اصلا بخودش نمیرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب این ک کاری نداره برای خوش لباس بودنش میتونی لباس بخیری با استایل که تو میخوای باشه 

اگه هم امکانش هس باشگاه بره 

اگه واقعا دوسش داری ب نظرم میتونی تعغیرش بدی 

بهش روحیه بده 

بگو دوس دارم اینجور باشی 

اونوقت میبینی ک اون از تو سر میشه 

اونوقت نیایی بگی شوهرم خوش اندام دارم میخوام منم باشم 😉😂

شو

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
۲۵ام مهربونه حرف گوش کن خونه هم داره خاک برسرم

تایپیکای قبلی منم ببین دقیقا مشکلم مث تو بودالبته شوهرمن حرفم گوش نمیکنه منم الان دیگ خسته شدم از دیکته کردن 

و بادیدن مردای خوشتیپ حسرت میخورم ب فکر جدایی ام 

اما جداشدنم سخته آخه این دلیل برادادگاه قابل قبول نیست😂

۲۵ام مهربونه حرف گوش کن خونه هم داره خاک برسرم

عزیزم خودت خوشت نمی اد یا فکر می کنی نظر بقیه اینه که خوب نیست؟ اخه گفتی واسه استوری عکس نداره

اول اینکه هر بار یه تیکه براش خرید کن، بگو این با اون قشنگه. بعضی ها اصلا ظاهر براشون مهم نیست،  بعدم حرف بقیه برات مهم نباشه،

یعنی صبح به صبح لباس مرتب بذاری نمی پوشه

لباساش ک الان باروز اول خیلی فرق کرده خیلی بهترشده ولی خب چون لاغره و پوستش تیرست زیاد برورویی نمیگیره هرچیم میگم بردباشگاه نمیره معمولااصلاح نکردست و مسواک نمیرنه بس ک اطرافیانم حرفای منفی زدن راجبش کلا ازدلم رفت 

لباساش ک الان باروز اول خیلی فرق کرده خیلی بهترشده ولی خب چون لاغره و پوستش تیرست زیاد برورویی نمیگی ...

خدا حفظش کنه آنقدر سبزه روای خوشتیپ دیدم برو ، رو مغزش در مورد آرایشگاه ولی حساسش نکن

اینم بگم آنقدر خوشتیپای مزخرفم هستن که زندگی رو برا زن و بچشون سیاه می کنن