2752
2734
عنوان

از کدوم کاربر توی سایت خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4582 بازدید | 470 پست

از این کاربرای دوست داشتنی حس خوبی میگیرم

کلئوپاترا

خربوریدان

اوج آسمان

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@اوج_آسمان    

از شما تو تاپیک ۰۱۰۰ کامنت هایی دیدم خیلی قشنگ بود و متوجه سطح فکری تون شدم ...

شما خیلی بلندنظر هستین🥰🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
@دختر_گرانبها     ایشونم همیشه تاپیک های خیلی زیبا و مفیدی دارن از تاپیک هاشون لذت میبرم ...

شما لطف دارید

ممنون از توجه و همراهی تون🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
منم شما و اوپرا رو خیلی دوس دارم خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم

ای جان ممنونم لطف دارید

منم به شما حس خوب دارم عزیزم ❤🤝

2706