2733
2734
عنوان

شوهرم واسه زنایی دیگه پول میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی به ذهنم نمیرسه حتی اینی که به ذهن بقیه اومده منطقی نیست چهار میلیون و ده میلیون؟؟؟  خودت ...

چرا عزیزم منطقیه

این یه موضوع کاملا عادی هست تو بازار

که به حساب زناشون پول واریز میکنن

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

چندروز پیش اتفاقی ضبط صدای همسرمو گوش دادم.شنیدم یه زن سن بالا قربون صدقه ی شوهرم میره وازش پول میخواد اینم گفت شماره کارت بده واریز کنم🤦‍♀️دعوامون شد.زنگ زدم زنه هرچی از دهنم اومد بهش گفتم.من چه خاکی تو سرم کنم؟توروخدا یه راه حلی بگین دیگه تکرار نکنه شوهرم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

وای خیلی حس بدیه یه بار یه رسید اشتباهی تو جیب شوهرم دیدم ( رفته بودیم دکتر دکتره اسم  داروهامو پشت برگه ویزیت بیمار قبلی نوشته بوده شوهرم بره بگیره اسم بیمارم الهامی چیزی بود ) مم اونو تو جیب شوهرم دیدم حالم بد شدد😐🥲اصلنم پشت برگه رو نگاه نکردم ک ببینم اسم داروهای خودم نوشته خلاصه اونقد رفتم وو فکر سریع بهش گفتم این چیهه😭😡😂و...😅

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
دقیقا نمیدونم زن خرابا چه شکلن خیلی دوست دارم ببینم  اما هرچی میبینم ادمای عادی جامعه اند  ...

دقیقا😃من تعجب کردم میگه خیابون پر از خراب😑😑😑

انگاری شاخ و دم دارن

چرا عزیزم منطقیه این یه موضوع کاملا عادی هست تو بازار که به حساب زناشون پول واریز میکنن

شوهر ایشون بازاری نیست خب آرایشگره

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
میه وقتی دستم خالی بود از رفیقام میگرفتم بعد یهو میخواستم واریز کنم اونام شماره کارت یکی دیگه رو مید ...

شاید راست میگه 

یک درصد احتمال بده واقعیت باشه 

تا چیزی ثابت نشده چرا به خودت استرس میدی آخه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من باشم بیشتر میپرسم واسه چی قرض میگیری مگه حقوقت کفاف نداده 

حقوق ک چه عرض کنم چون ارایشگره در آمد ثابتی نداره 

بعدم کلا میگه تو کاریت نباشه ب درآمد و خرج اینا چیزی خواستی و من نخریدم اون وقت بگو 

شوهر ایشون بازاری نیست خب آرایشگره

باشه عزیزم بالاخره کار دولتی نداره

شاید جنسی چیزی برای مغازه میخره پول واریز میکنه

ظاهرا استارتر در جریان کارهای  شوهرش نیست

2706