2752
2734
عنوان

وااااای بچه ها اینو دیدم قلبم آتیش گرفت😥😥عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 37 پست

وای خدا به دادشون برسه 😔😔😔😔

بیچاره بچه و پدر و مادرش و حتی عمش 😔😔😔😔

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم دلم واسه بچه سوخت هم عمه بدبختش تا عمر داره باید با عذاب وجدان و حرف زندگی کنه 

شاید خیلی سنگ دلانه باشه ولی گاهی ته دلم میگم اگ قراره خوب نشه هیچوقت کاش عمرشم ب دنیا نباشه خیلی گناه داره😓😓😓

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
اره اون عمه بیچاره ک نمیخواست اینطوری بشه

نمیخواسته اینطوری بشه ولی دکتر که نیست ، چرا کار احمقانه کرده؟ غیر عمدی بچه رو بدبخت و علیل کرد

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
من هم دلم واسه بچه سوخت هم عمه بدبختش تا عمر داره باید با عذاب وجدان و حرف زندگی کنه 

حقشه هرچی حرف بشنوه اخه ی ادم چقدر میتونه کم عقل باشه قلنج نوزادو بشکونه جای مامانش باشم میندازمش زندان

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بنظر من مادرش مقصره من الان دخترم ۲۱ ماهشه بعضی وقتا همسرم هوا میندازه و میچلوندش! از بس بوسش میکنه دیشب دیدم لپاش قرمز شده !ته ریشش پوست بچه رو قرمز کرده بود اینقد ب همسرم حرف زدم گفتم این صورت جوجه تیغیتو دفعه ی بعد نزاری رو پوست بچه این عین برگ گله

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍
شاید خیلی سنگ دلانه باشه ولی گاهی ته دلم میگم اگ قراره خوب نشه هیچوقت کاش عمرشم ب دنیا نباشه خیلی گن ...

اصلا سنگدلانه نیست، عاقلانه ست

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
نمیخواسته اینطوری بشه ولی دکتر که نیست ، چرا کار احمقانه کرده؟ غیر عمدی بچه رو بدبخت و علیل کرد

خودتم میگی غیر عمدی... یه لحظه جوگیر شد هم بچه رو بدبخت کرد هم‌خودشو هم خانوادشو

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★
بنظر من مادرش مقصره من الان دخترم ۲۱ ماهشه بعضی وقتا همسرم هوا میندازه و میچلوندش! از بس بوسش میکنه ...

عمه بیشعور بوده چ ربطی ب مادر بیچاره داره هرچی میشه میگن تقصیر مادره .. اگه خواهر شوهرم بخواد بچمو بغل کنه میتونم ندم بغلش؟؟اون باید مواظب باشه بهش آسیب نزنه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
شاید خیلی سنگ دلانه باشه ولی گاهی ته دلم میگم اگ قراره خوب نشه هیچوقت کاش عمرشم ب دنیا نباشه خیلی گن ...

اره خب هم واسه خود اون طفل معصوم هم پدرو مادرش سخته ... خدا الهی کمکشون کنه بچشون شفا پیدا کنه 🤲🏻🌺

بنظرم عمه بره ی جایی خودشو گمو گور کنه ....وااااای یعنی خدا اونروز رو نیاره نبینم الهی اگ عمه بچه های من ناخن اینادو زخم کنن دنیارو رو سرفامیل شوهرم خراب میکنم ....بچه هام خط قرمز منن...

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍
2706