2733
2734
عزیزم چی خوردی چاق شدی منم لاغرم

من حالا بگم فک نکنن تبلیغ والا ن خودم درست میکنم ن هیچی😂😂

خیلی از دوستام و دختر دایی و اشناهام خوردن و جواب گرفتن منم هرکااری میکردم چاق نمیشدم ینی دمنوش سفارش دادم دکتر تغصیه هیچی اصن

رفتم عطاری گفتم معجون بوعلی میخام ی قوطیش ۲۰۰ تومته توش سه شیره و کنجد و خرما و انجیل و زنجبیل و جینسینگ داره  قبل شام و ناهار یه قاشق چایی خوری میخوردم شدیدااااا اشتهامو باز کرد ینی چیزی نبود خودش حجم بده اشتها باز میکرد و خواب اور هم بود مسخوردم و میخابیدم😂 ۲ قوطی ینی دو ماه استفاده کردم انقد اضاقه کردم و قط کردم  نمیدونم برگشتم یا ن وزن نکزدم ولی اندامم همون شد ک تپل شده بودم ولی من کم دارم حدااقل بایو بشم ۶۵ اینا چون قدم ۱۷۵ خیلی بلندم😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجور چاق شدی 

گفتپ گلم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
گین آپ بعد از قطع برگشت داره ؟

نمیدونم میگن نداره ولی فعلا من دارم ادامه میدم

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
 من حالا بگم فک نکنن تبلیغ والا ن خودم درست میکنم ن هیچی😂😂 خیلی از دوستام و دختر دایی و اشنا ...

ممنونم 

شما هیچی تاثیری نداشته ولی اینو خوردی تاثیر داشت یا استعدادشو داشتی؟