2733
2734
عنوان

بهترین کرم پودری که داشتی یا داری ?

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 25 پست
آفرین دقیقا  دیروز کرم پودر خریدم  الان میزنم مثل نخودچی بو داده میشم  گذاشتمش کنا ...

چند دادی .... من بی بی کرم فارماسی میزنم رنگش سازگاره شماره یکش بهتره .. ولی خیلی سبکه و کاورش برای یک ساعته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شیگلم دارم 

اول با مرطوب کننده و ضد آفتاب قاطیش میکنم بعد میزنم 

از یه ارایشگر یاد گرفتم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
کرم های سبک استفاده کن عزیزم  سی و چند سال رو که رد کردی تازه متوجه میشی کرم پودر ها چه بلایی ...

بی بی درماتیپیک با تاپ فیس چه تفاوتی داره ؟ 

منم پوستم خیلی بد نیست فقط منافذ میخوام بپوشونه

من پوستم خیلی سفیده هیچ کرم پودری نمیتونم پیدا کنم که رنگش به زردی و تیرگی نزنه 

پوست چرب داری شماره یک سی سی فارماسی بزن 

پوستت خشکه شماره یک بی بی فارماسی 

تناژ هر دوش تقریبا صورتیه

بی بی کرم درماتیپیک مدل  رز بژ هم صورتیه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بی بی درماتیپیک با تاپ فیس چه تفاوتی داره ؟  منم پوستم خیلی بد نیست فقط منافذ میخوام بپوشونه

منم پوست تقریبا سالمی دارم یه مقداری منافذ باز دارم و یکی دو تا جای جوش و از پوشانندگی اش راضیم 

تاپ فیس رو استفاده نکردم نمیتونم نظری بدم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
دارم بی بی فارماسی از رنگشم راضیم ولی کاور طولانی نداره و خیلی سبکه

بله. روزانست و سبک برای پوست های سلامت که نیاز به کاور زیاد ندارن خوبه