2752
2734

مردک با اون دصای چندش نکرش و اون هیکل بی ریخت و شکم گندش یجور با ادعا رفتار میکنه و حرف میزنه انگار کوچه مال باباشه ازش خیلی بدم میاد هی میاد جلو خونه ما با اون صدای نکرش زرزر میزنه احمق بی شعور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نفهمیدم چه جوری دقیقاً رفتار می‌کرده یعنی میاد تو کوچه زیر پنجره شما صحبت می‌کنه یا چی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
چی میگه مشکلش چیه

همش بلند حرف میزنه صداشم نکره هست خرفت سیگاری فک کن هم صداش نمره هست هم نمیفهمی چی میگه یاد کرگدن میوفتم با قیافه عنش یه شکم گنده داره بیریخت تو سن60 سالگی رفته زن دوم هم گرفته

چیکار میکنه

صداش بلنده مرده از زنش هم بدم میاد فقط بلده این یکی رو نزاییدع اون یکی رو حامله بشه پلشت ساعت یک شب یادش میاد خونه جارو بزنه ساعت سه شب پا میشه آبمیوه می‌کشه پلشت خانوم غذا های بد بو میپزع خونمون بوی کثافت میده مرده هم با صدای بلند حرف میزنه

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
همش بلند حرف میزنه صداشم نکره هست خرفت سیگاری فک کن هم صداش نمره هست هم نمیفهمی چی میگه یاد کرگدن می ...

اح ۶۰ سالگی زن دوم ؟؟؟ اوق

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
ن میاد تو راهرو صداشم نکره هست خیلی از صداش بدم میاد هی بلندبلند حرف میزنه

فکر کن من دارم چه عذابی می‌کشم که همسایه بغلیمون که حیاط خلوتش با ما یه دیوار مشترک فقط وسطش هستش توی پذیرایی که می‌شینن انقدر بلند بلند صحبت می‌کنن که صداشون دقیقاً وسط خونه مائه و جالب اینه که من پریروز رفتم بهشون گفتم من شب مهمون داشتم ولی صدای شما انقدر زیاد بود که من می‌دونستم شما دارید ماکارونی درست می‌کنید می‌گید نصف موادشو بردارید فردا مواد لوبیا پلو کنید لوبیا پلو بخورید باورشون نمی‌شد بهشون گفتم یکم رعایت کنید آرومتر ول یکساعت بعد روز از نو روزی از نو

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706