2733
2734
عنوان

حق دارم از مادر شوهرم ناراحت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 26 پست
خیلی بهم برخورد آخه آنقدر که میگه نوم را دوست دارم

نوه رو دوست داره بله ولی قرار نیست چون دوسش داره نوه هر کاری بخواد بکنه و هر خسارتی رو بزنه اونم هیچی نگه که!! بنظرم خیلی عجیبید که خودتون عینک رو درست نکردین و تازه ناراحتم شدین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شاید نداره بره عینک بخره ولی منم اگه بچم وسیله ای بشکنه خدایی خودم بدون اینکه طرفم بگه میرم بجاش ...

نگفت شکسته که من دیدم دسته ازش گرفتم دادم بهش اصلا هیچی نگفت بعد دیدم زنگ زد اون موقع فهمیدم

مادررشوهدت حق داره دیده تو ب روی خودتونیوردی ک بگی بده ببرمر درست کنم  بنده خدا مجبور شده زنگ ب ...

اره اون وظیفه پسرشه من ناراحتم که مارو غریبه تونسته .ما خیلی با هم نزدیک بودیم عین خونواده .اصلا ما داشتیم خونه می‌خریدم چهل تومن وام داشت داد به ما  به عنوان قرضبنده خدا  یعنی نرماله این قضیه ؟اخه ماهم دستمون خیلی خالیه تازه به زور وام خونه خریدیم

نگفت شکسته که من دیدم دسته ازش گرفتم دادم بهش اصلا هیچی نگفت بعد دیدم زنگ زد اون موقع فهمیدم

عزیزم حتما باید زنگ بزنن ب شما بگن ک بفهمید خسارتی ک بچتون وارد کرده و رو بدید خودتون اونقد درک ندارید بچتون خسارت زده خسارتو بدید  بعدم ناراحتم میشید بنظرم خیلی پرتوقعید اونجا ک دیدید  عینک اینجودی شده بلید بگید متدر بدید برم درستش کنم  ن ک هیچی نگید ک ب ردتون بزنم بعد حرمتا برداشته بشه باعث ناراحتی بشه

اره اون وظیفه پسرشه من ناراحتم که مارو غریبه تونسته .ما خیلی با هم نزدیک بودیم عین خونواده .اصلا ما ...

عزیزم هرکاری کرده کردید دورت بگردم وقتی بچت یه خسارتی میزنه قبل اینکه بهتون بگن ب روتون بیارن و ناراحتی پیش بیاد یاد بگیر ک خسارت و بدی