2733
2734

انگار سبک شدم

یه مدت زیادی نمیخوندم و هی گناه پشت گناه چه کارا که نکردم

الان که نمازمو شروع کردم میخونم خیلی حس خوبی دارم اما موقع نماز خجالت میکشم بخاطر گناهایی که کردم امروز سر نماز صبح گریه م گرفت حس میکنم نمازامو خدا قبول نمیکنه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشا به سعادتت💕

عزیزم شما توبه کن خدا خودش می بخشه قطعا

همین که دوباره نماز میخونی یعنی خدا خیلی دوست داره🥺❤

منم مدتیه ترک نماز کردم اما توفیق پیدا نمیکنم برای نماز😭

سر نمازت برای منم دعا کن عزیزم...خیلی دل تنگ نماز خوندن شدم💔😔

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

صدبار اگر توبه شکستی بازآ😍 چقدر غبطه میخورم به حست.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

نمازشبم از یه رکعت شروع کن بخون عالیع

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

چرا قبول نکنه خدا گفته هرکی توبه کنه و تصمیم ب جبران بگیره میبخشه،الان خیلی عزیزی واسه خدا اگ میشه منم دعاکن مصاحبمو قبولشم و استخدامبشم😢❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
خوشا به سعادتت💕 عزیزم شما توبه کن خدا خودش می بخشه قطعا همین که دوباره نماز میخونی یعنی خدا خیلی ...

چجوری باید توبه کنم؟آداب خاصی داره؟

بروی چشم عزیزم از امشب شروع کن بخون واقعا من خیلی ارامش گرفتم فکرشو نمیکردم انقدر اروم بشم

بچه ها میشه با دلای پاکتون برام دعا کنین فردا کارهای تحصیلی ام عالی پیش بره ممنون دعا کردین لایک کنین صلوات می فرستم  

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
چجوری باید توبه کنم؟آداب خاصی داره؟ بروی چشم عزیزم از امشب شروع کن بخون واقعا من خیلی ارامش گرفتم ف ...

نه عزیزم همین که تو دلت پشیمون باشی و بگی خدایا ببخش منو دیگه تکرار نمیشه کافیه 

انشاالله🌱❤

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
چرا قبول نکنه خدا گفته هرکی توبه کنه و تصمیم ب جبران بگیره میبخشه،الان خیلی عزیزی واسه خدا اگ میشه م ...

امیدوارم عزیزم من گناهام خیلی سنگینه کاش خدا منو ببخشه

برات دعا میکنم عزیزم انشالله قبول شی و همیشه موفق باشی تو کارت

امیدوارم عزیزم من گناهام خیلی سنگینه کاش خدا منو ببخشه برات دعا میکنم عزیزم انشالله قبول شی و همیشه ...

ممنون انشاالله❤

نگران نباش،خداکسی ک کل زندگیشو ب لجن کشیده و دقیقه اخر عمرش توبه میکنه میبخشه شما ک جای خودداری مطمئن باش خواست خدابوده ک الان بری سمتش و دلت پاکه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2706