2733
2734
اسکرین باشه من قبلا ادیتور بودم  و با فتوشاپ میشه هزارتا اسکرین جعلی ساخت ک با واقعی مو نزنه

اخه میگم پیامام ک نرفته از گوشی اون پسره 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی وقته از این ماجرا گذشته  من دل نگرانم فقط خیلیییی اون موقع هم بلاگ کردم هیچی نگفتم

اگه زمان گذشته که دیگه تمومه، بعیده کاری کنن، فقط درس عبرت بگیر از این ماجرا 

جان و جهان من تویی   

بگو من اینو نمیشناسم این کدوم خریه 

به چه حقی با ادیت از پروفایل من استفاده کرده؟ 

ببینید پسر بیچاره چقدر محتاج محبته که فکر میکنه من به همچین آدمی درخواست میدم اصلا در شان من نیست 

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
اصلا برات مهم مباشه باور کن جدی میگم 

میدونم هزار بار ب خودم گفتم ولی خی یادم میفته گریم میگیره عذاب میکشم

اصلا نمیدونی ک چ حالم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بستگی داره محتوای اون چت و پیاما چی باشه اگه دیگه چتو نداشته باشه یا بشه پاک کرد بعدش میرم میگم ساختگیه و فلانی از حسادت میخواد ابروم و ببره و با فلانیه خودش . و صفحه چتشو مثل من کرده. میگم ک بستگی داره ب موقعیت و چت

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
دوستت در ارتباط بود و تو رفتی ابراز علاقه کردی؟

ن بابا اصلا 

اون پسره اصلا تو رابطه نبود

اخه میگم پیامام ک نرفته از گوشی اون پسره 

یعنی میاد گوشی شو میده دست بقیه؟ مگه بیکاره

اگه تو تلگرام اینستا و... پیاماتو حذف 2طرفه کن

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
2706