2752
2734
عنوان

دوستان رو خدا کمکم کنید.سر دوراهی ام.شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7515 بازدید | 193 پست

ادا جان چطور میتونم اعتماد کنم و مطمعن بشم که دیگه تکرار نمیکنه؟

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
  • عزيزم به نظر من اگه همسر شما مرد بدي بود عذر خواهي نميكرد تلفنشو نميداد. بهت ميگفت همينه كه هست برو هر ماري خواستي بكن وقتي اينجوري خواسته از دلت دربياره يعني تو و زندگيش براش مهمي
  • ديگه پيگيري نكن اگر خداي نكرده آدم هرزه اي باشه يك هفته ديگه بر ميگرده به اون سمت
  • ديگه روتو بيشتر باز نكن
عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امتیازی هم ازش گرفتی؟ باید یه امتیازی میکرفتی که بدونه هر اشتباهی یه تاوانی داره

ممکنه اواخرش به خاطر ترس از دختره باهاش صحبت میکرده ولی حتما چیزی بوده بینشون که ازش میترسیده که بیاد پیشت حرف بزنه و آبروش رو ببره جلوت

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

پریا جان شوهرم مرده خوب وساده ایه.

و من منکر این نمیشم که خاسته کمک کنه.

از اینکه ادامه داده قلبم شکسته.

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
2731
فرزانه جان همسرت چطور تونست اعتمادتا جلب کنه؟ چیکارا کرد؟

دیگه گوشیاش رمز نداره

همش گوشیش رومیز گذاشته

زنگ یا اس  یا پی ام میاد دستش بند باشه به من میگه نگاه کن کیه خانم

دیگه حتی خونه مامانش هم تنها نمیره 

بیرون میخواد بره حتی خودش کار داشته باشه مارو با خودش میبره

خیلی بهم نزدیک شدیم

هیچ چیز کوچیک ازم مخفی نمیکنه

رابطمون صمیمی تر شده

من به فال نیک گرفتم این اتفاقو 

زندگیمون از این رو به اون رو شد 

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
پریا جان شوهرم مرده خوب وساده ایه. و من منکر این نمیشم که خاسته کمک کنه. از اینکه ادامه داده قلبم ...

خب عزیزم شوهرتم که نعوذوبا... خدا و پیغمبر نیس اونم ادمه شیطون گولش زده پشیمونه نذار غرورش بشکنه

من کارش و توجیح نمیکنما به هیچ وجه اما یه حسی بهم میگه یکی مثل شوهرمنه که این وسط پا سوز اون همجنسای ببخشید عوضیمون شده

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

سارا جان بله،

حق طلاق و حق حضانت بچه اگر بچه دار شدیم.

و مهریه ام که ۸۰۰تا سکه است را باید کامل بده.

البته قراره بریم محضریش کنیم.

دلم نمیخاست زندگی عاشقانه ام شبیه معامله بشه ولی چاره ای نداشتم.

اونم قبول کرد.

ادا جان چطور میتونم اعتماد کنم و مطمعن بشم که دیگه تکرار نمیکنه؟

دوست عزیز نمیتونی صد در صد اطمینان کنی 

ولی اگر تصمیم به ادامه گرفتی فقط به خاطر خودت و فقط به خاطر خودت ،با شک زندگی نکن ،هر جور میدونی این مرحله رو بگذرون ،شوهرت باید اعتماد تو رو جلب کنه

ای کاش قبل از آشتی ازش میخواستی مثلا حق طلاق رو به تو بده 

فقط الان به فکر خودت باش،تو درگیر اتفاقی شدی که خودت درش تأثیری نداشتی و در اصل داری تاوان اشتباه اونا رو پرداخت میکنی که به دور از انصافه

سعی کن آروم آروم روحیه ات رو بالا ببری و اعتماد به نفست رو احیا کنی

فقط هم به خاطر خودت

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
پریا جان شوهرم مرده خوب وساده ایه. و من منکر این نمیشم که خاسته کمک کنه. از اینکه ادامه داده قلبم ...

الهي فدات شم كه قلبت شكسته خدا لعنت كنه اينجور زنها رو

اگه شوهرت تو رو دوست نداشت از ترس برملا شدن رازش با اون ادامه نميداد

ديگه بگذر بزرگواريتو ثابت كن 

ولي بگو اين بار آخره

فدات شم ولي به نظر من ديگه بيشتر روتو باز نكن 

نزار عادي بشه بزار حرمتت حفظ بشه

همين التماس كردنش يعني خيلي براش مهم و محترمي

معلومه خودشم آدم درستيه گلم

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

فرزانه جان نمیخام تو‌دلتا خالی کنم.

ولی میترسم گوشی پنهانی داشته باشه؟

پریای عزیز‌ممنونم.

دوستان گلم بادخوندن تک تک پستاتون اشک میریزم.

ممنونم که اومدید تاپیک من و به حرف دلم گوش کردید

زهرا جان چرا استقلال مالی؟منظورت اینه که جدا بشم.

چون من شاغلم و کار میکنم.

2706