2752
2734

اره نودل رو آبکش میکنم بعد رو تابه میریزم بعد مرغ آب پز رو تیکه تیکه میکنم باهم تفت میدم بعد چندتا سبزیجات اضافه میکنم با آبلیمو  میریزم سرخ میکنم بعد نوش جان میکنم

نگو پشمام بگو چه جالب،😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه بار دختر خونه که بودم خواهرم و شوهرش طبق معمول پیش ما بودن یه پلو رنگی درست کردم که هم عدس توش ریختم شکل عدس پلو هم مرغ ریش ریش بعلاوه سبزی پلویی بعدش خواهرم گفت این چیه به شوهرم بگم بره رستوران غذا بخوره! منم ناراحت شدم و خواببدم شوهرش اومده بود همه رو خورده بود من ساعت ۲ گشنه از خواب پاشدم دیدم غذا نیست گفتم چی شد گفتی شوهدم نمیخوره حالا حتی برا منم یذره نذاشتین

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

لوبیاچشم بلبلی رو میپزم با برنج دم میکنم.بعد قلقلی درست میکنم یکم پیاز تفت میدم ورب و زرشک وخیلی کم شوید اضافه میکنم قلقلی ها رو میریزم تو این سس و کمی اب چنددقیقه قل بزنه میشه یه جور خورشت.

کنارش سالاد شیرازی هم درست میکنم 

عالی میشه.

قورمه سبزی 😇😄

تو اختراش کردی؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
لوبیاچشم بلبلی رو میپزم با برنج دم میکنم.بعد قلقلی درست میکنم یکم پیاز تفت میدم ورب و زرشک وخیلی کم ...

مال ما با این تفاوته که تو برنج شوید و زعفران هم می‌پزیم و گوشت رو با پیاز وزرشک تفت میدهیم و میدیم رو برنج

من ترجیح میدم از اختراعاتم چیزی نگم 

جمعیت ایران همینجوری رو به کاهش هست دیگه من کمترش نکنم😁

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706