2752
2734

زمانی که به هر دلیلی به دکتر دسترسی ندارید اگر سوالی داشته باشید از کی میپرسید که هم مطمین باشه هم سریع پاسخ بده؟ منظورم پزشک هست

کلا حاملگی انقدر پیچیده نیست ،بچه ی اول آدم کمی گیجه که باید بنویسی تا هر ویزیت بپرسی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

اگه سوال مهمی باشه میرفتم زایشگاه بیمارستانی که دکترم کار میکرد اونا وضعیت رو بررسی میکردن به دکتر اطلاع میون دکتر هم جوابشو میداد 

اگه سوال خیلی مهم نبود و متوسط بود زنگ میزدم مطبش منشیش سوال رو یادداشت میکرد و بعد از دکتر میپرسید بهم زنگ میرد و میگفت

اگرم سوال مهمی نبود از گوگل یا گروه های روبیکا یا نی نی سایت

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

دکتر ساینا .البته هزینه ویزیتش یه ذره بالاس .ولی خیلی خوب پاسخگو هستن

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
کلا حاملگی انقدر پیچیده نیست ،بچه ی اول آدم کمی گیجه که باید بنویسی تا هر ویزیت بپرسی 

درسته

من بابت هر چیزی نگران می شدم و دست و پام رو گم می کردم. در حالیکه اصلا بارداری سختی هم نداشتم

بنده خدا جاری بزرگترم رو که پزشک زنان هستن دم به دقیقه اسیر می کردم. می خندید و می گفت نگران نباش کولی بازی تو بذاره نی نی مون خیلی هم خوب و سر حاله  

2706