2733
2734

در قسمت ۴۹ که دیشب پخش شد ، متین سلطان خواه از ایران فرار کرد و سلطان سکه و بهرام پولادی هم دستگیر شدند

من که ندیدمش

از بازی واشقانی خوشم نیومد

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ی قسمتشو دیدم ‌واشقانی  خیلیییی یخ و مصنوعی بازی میکنه اصلا حس فیلم رو نمیگیرم احساس میکنم برا کودکان زیر پنج سال سریال ساختن 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
واشقانی مدلش کلا اونطوریه من بازی مافیارو که دیدم همینطوری بود کلا همینشکلی حرف میزنه

حرف زدنش نه اکتاش و فرم صورتش کلا بهش نمیومد 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕