2733
2734

حتما یبار که اینجوری شد فیلمشو بگیرین نشون حداقل متخصص کودکان نشون بدین اونا خودشون تشخیص میده اگه  خدایی نکرده جا نگرانی باشه به دکتر مغزواعصاب کودکان ارجاعتون میدن

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتما یبار که اینجوری شد فیلمشو بگیرین نشون حداقل متخصص کودکان نشون بدین اونا خودشون تشخیص میده اگه&n ...

رفتم دکتر مغز و اعصاب کودکان گفت دو هفته قرص ب۶ بده اگه خوب نشد بیا نوار بگیرم الان خوب نشده نگرانم ولی دکتر میگفت تشنج نیست

محیط استرس زایی توش بوده؟ 

شوک وارد شده؟ 

سردیجات زیاد خورده ؟ 

بهش میگن پرش عضلانی 

بهش گرمیجات بده و باهاش حرف بزن از فشار و استرس دورش کن 

مداومت و تشدید شد برو دکتر 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
از وقتی که مستقل راه میره اینجوری شده قبلا اینجوری نبود

خواب و تغذیه رو پرش  عضلانی خیلی تاثیر شب زود بخوابه 

سردیجات  زیاد نده بهش 

بیشتر عاملش استرسه .  ببین استرس خاصی داره یا نه  

اگه اینا رعایت شه خوب میشه و پرش ها کم میشه 

اگه اینجوری نیست  و تشدید شد برو متخصص 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
خواب و تغذیه رو پرش  عضلانی خیلی تاثیر شب زود بخوابه  سردیجات  زیاد نده بهش  ب ...

اخه ۱۵ ماهشه استرس چی داره؟منم کنارشم همیشه ،نمیدونم فک‌میکنم خیلی خسته میشه چون مدام در حال راه رفتنه

اخه ۱۵ ماهشه استرس چی داره؟منم کنارشم همیشه ،نمیدونم فک‌میکنم خیلی خسته میشه چون مدام در حال راه رفت ...

محیط استرس زا  سن نمیشناسه 

محیط متشنجی بوده؟ خواب بوده بادکنک ترکیده؟ صدا وحشتناکی شنیده ؟ صحنه بدی دیده 

همه اینا هست 

البته این رایج ترینشع برا همین میگم اگه یهویی اینجوری یعنی اول خوب بوده  و بخاطراسترس و آرامش و غذا و خواب نیست تشدید شد برو دکتر 

اگر از اول بوده احتمالا منشأ دیگه ای داره 

چون کلا بدن سیگنال هایی که وارد بدن میشه نورون با عمل میانگین گیری حرکات رو روان می‌کنه  اگه مشکلی پیش بیاد حرکاتمون روان نیست یا پرش داره یا... .  یا اینکه انتقال پیام از یه نورون به سلول دیگر نشتی پیدا کنه بره اطرافش و باعث پرش بشه که بیشتر منشأ اش عصبیه  

ایشالا زودتر خوب شه  فکرای بیخودی نکن پرش عضلانی جدیدا خیلی زیاد شده

محیط استرس زا  سن نمیشناسه  محیط متشنجی بوده؟ خواب بوده بادکنک ترکیده؟ صدا وحشتناکی شنیده ...

میدونی چندتا متخصص اطفال گفتن طبیعیه ولی باید ببرم نوار بگیرم تا خیالم راحت شه دوماهه اینجوری شده اعصابم بهم ریخته ،خدا کنه مشکلی نداشته باشه بنظرت ممکنه بحاطر خستگی باشه یا بدنش درد میگیره میپره 

اگر نوزاد نشانه رفلاکس پنهانه

دختر من ۱۰ ماهشه گاهی اینجوریه یعنی توی تایمی که داره شیر میخوره و توی بغلمه و خوابیده چندین بار پرش داره قبلا رفلاکس داشت از ویتی غذا خور شده بهتر شده ولی اون موقع که رفلاکس شدید داشت اصلا اینجوری نمیشد تازگی اینجوری شده

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
میدونی چندتا متخصص اطفال گفتن طبیعیه ولی باید ببرم نوار بگیرم تا خیالم راحت شه دوماهه اینجوری شده اع ...

ایشالا چیزی نیست

نه از درد نیست خیلی کمه احتمالش.