2752
2734
عنوان

چطوریاس که تو دانشگاه مانتو کوتاه و شلوار قد نود وآرایش اشکال نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 80 پست

ببین روسری گلدار و طرح‌دار واقعاً زیر چادر اصلاً خوشگل نیست و جلوه‌ای هم واقعاً نداره اونم تو دانشگاه مخصوصاً 

ولی حالا اگر دوست داری بپوشی بپوش سلیقه‌ای شخصیته دیگه 

اتفاقا ما چند تا استاد داشتیم که چادری بودن و روسری‌های سبز تیره مشکی سرمه‌ای طوسی ولی ساده و بدون طرح زیر چادرشون سر می‌کردند خیلی هم چیز شیک و خوشگلی بود

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

لباس دانشجویی مانتو شلوار رسمی هست که کوتاهو تنگ نباشهبه علاوه ی مقنعه . حالا یکی خواست می تونه روش چادر بپوشه . ولی کلا هیچ ندومو که رعایت نمی کنن . شما هم هرچی دوست داری بپوش . 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورتون تک رنگه؟ من مشکی دارم ولی پر از نگین تازه امروزم سرش کردم😌🤪😂

اره تک رنگ 

خوبه ک

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
با چادر که من دیدم سر میکنن بنظرم خز نیست والا اتفاقا بعضیاشون خیلی شیک و قشنگ چادر و روسریشون 

آره واقعا شیک میشن آخه سر تا پا سیاه حداقل یه روسری خوشگل بتونیم بپوشیم البته من بازم رنگ مشکی میگیرم اما نگین دارای ،نگین دار زشت نیست؟

اولا که الان بقدری سختگیری تو دانشگاه زیاد شده که به مانتوی کوتاه و شلوار کوتاه و ژاپ دار اینا شدیدا ...

سخت گیری کجا بود که ما ندیدیم 

طرف مانتوش، پیرهن هم حساب نمیشه بعد میاد تو دانشگاه، کسی هم کاری نداره بهش که 

اره همه چی می‌پوشن مردم ولی انگار مقنعه برای مانتویی تا واجبه

من چن وقت پیش رفتم دانشگاه روسری شاین دار سرم بودم مانتویی ام استادم یهو از جاش بلند شد اومد بغلم کرد گفت اوف دخترم چه شیک شد امروز استادم خانمه ها  

طرح نداره ولی پر از نگیییینه اشکال نداره؟

پر از نگین واقعا واسه تو خیابون هم جالب نیست چه برسه دانشگاه 

حداقل اگر تک و توک نگین داشته باشه باز یه چیزی ولی پر از نگین واقعا چیز جالبی نمیشه تو دانشگاه 

2706