2752
2734
عنوان

به آیندتون امید دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 27 پست

منم ۲۰ ساله که بودم داغون بودم افسردگی داشتم همون زمانی بود که در اوج ناامیدی برای اپلای کردن تلاش میکردم

اما همه تلاشمو و کردمو با اینکه واقعا خیلی سخت بود و هیچ کس ندید که چه شبا و روزایی گریه کردم اما به هدفم رسیدم و الان دارم تو کشور مورد علاقم ادامه تحصیل میدم تو رشته مورد علاقم.

هیچ وقت کوتاه نیا 

اون روزایی که کم میاری پاشو و بجنگ چون اینو بدون هیچ کس به جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه و خیلی ها هستن که میخوان زمین خوردنت رو ببینن

پس کوتاه نیا❤

من آیینه تو هستم...
چقدر عالی ❤️ میشه بگید چیکار کنم تا بهتر بشم؟ 

دیدت رو بزرگ کن

توی مشکلات به این فکر کن این مشکل یه هفته دیگه چقدر بزرگه 

یه ماه دیگه چی 

یه سال دیگه چی

بعد دید جغرافیایی بزرگ داشته باش 

ببین این مشکل در برابر مشکلات جهان چقدر بزرگه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ۲۰ ساله که بودم داغون بودم افسردگی داشتم همون زمانی بود که در اوج ناامیدی برای اپلای کردن تلاش م ...

وای مرسی عزیزم ❤️🫂 

انشالله موفق باشی 

خیلی خوشحال شدم که به هدفت رسیدی 

میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  
دیدت رو بزرگ کن توی مشکلات به این فکر کن این مشکل یه هفته دیگه چقدر بزرگه  یه ماه دیگه چی&nbs ...

چه دید قشنگی 

خیلی ممنون ازت🧡

آره ،نا امیدم جمعه آزمون دارم قبول نمیشم چون نخوندم.

هفته بعدش آزمون ارشد دارم خوندم ولی حس میکنم کلش یادم رفته و کل یسال از زندگیم همینجوری تلف شد.

نه کاری دارم نه میدونم چی میشه ، جدیدا یه دعوای خانوادگی واسم پیش اومدم تو فامیل الان اصلا نمیتونم شروع کنم دو هفته دیگه امتحان دارم ولی طلسم شدم انگیزم صفره انگار قرار نیس قبول بشم ، ناراحتم شدید از ثبح تو گوشی هستم الکی خودم رو زدم به بی خیالی

آره ،نا امیدم جمعه آزمون دارم قبول نمیشم چون نخوندم. هفته بعدش آزمون ارشد دارم خوندم ولی حس میکنم ک ...

وای منم مثل تو 

انشالله همه چیز درست میشه🤍🥲

30 سالمه خیلی زیاد امید دارم 

به خودم مطمعنم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان