2733
2734
عنوان

هر جا میرم چشمم دنبال دختر مجرد هاست واسه برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 26 پست
سی سی جون اگر برادرم بود همینو میگفتی؟

خب حالا که برادرت نیس. شوهر خودشم یه غریبه س که میتونه یه زمانی به بدترین آدم تبدیل بشه دیگه چه برسه خانوادش

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برام پیش اومده که از خونواده شوهرم پیشنهاد میدن برا پسراشون دختر پیدا کنم سعی میکنم با خنده و شوخی از سر خودم باز کنم. حتی وقتی نظرمو میپرسن درباره یه دختری من میگم شناختی ندارم. یا نهایت این که نظر شخصیمو میگم بعد تهش میگم بازم هرجور خودتون صلاح میدونین این نظر منه.

عزیزم تو روستاها فقط سنتی ازدواج میکنند  حق داری تعجب کنی

باشه مادر خواهر عمه خاله ،شما آخرین نفری که حتی حق نظر دادن هم نداری چه برسه انتخاب 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

برادر شوهر برادرت نمیشه،اکه مادر و خواهر داره تو دخالت نکنی بهتره مگه اینکه منظور خاصی داشته باشی که مثلا دختری پایین تر از خودت براش گیر بیاری بلاخره جاریت میشه دیگه (بیا این خودش اولین حرف و حدیث پشت سرت.)

تو برادر میگی من میگم ادم نباید به دختر و پسر خودش هم پیشنهاد بده برادر که دیگه بماند برادرشوهر که دیگه واقعا گناه کبیره است پیدا کردن دختر

سه روز پیش مجرد بودید الان ازدواج کردید؟

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سه روز پیش مجرد بودید الان ازدواج کردید؟

کاربری دست دو نفر است 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
کاربری دست دو نفر است 

😄

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
😄

چی شد ؟

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️