2733
2734
عنوان

خودکشی بلاگر مشهدی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4529 بازدید | 108 پست
خدا بیامرزش از سر تقصیرات ایشون و ماهم بگذره و عاقبتمونو بخیر کنه

🤕

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیجش درباره مراقبتای پوستی بود☹️

چیه اسمش

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
کسی هست که خیانت نکنه؟؟؟؟

هست و انگشت شمار

واقعا

واقعا،،هرادمی براخودش ارزش وشخصیت قائل باشه خیانت نمیکنه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
هیجوقت کسی رو قضاوت نکنیم شاید واقعا این اتفاق نیفتاده باشه :) خیانت قابل بخشش نیست ولی بازم ما حای ...

خب اگه افتاده بع جهنم حله؟

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
خب اگه افتاده بع جهنم حله؟

نمیخوام فاز مذهبی بردارم خودمم اصلا آدم خوبی نیستم ولی دارم سعی میکنم بهتر شم 

برا خودتون گفتم به دل نگیرید چون همین چیزای ریز ریز اون دنیا بیچاره مون میکنه ♥️ 

بازم نه با حرفتون موافق نیستم 

امیدوارم اگه جای بخشش وجود داره مورد رحمت خدا قرار بگیره

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
نمیخوام فاز مذهبی بردارم خودمم اصلا آدم خوبی نیستم ولی دارم سعی میکنم بهتر شم  برا خودتون گ ...

خب نظرت برا خودت محترمه عزیزم هرکی یه نظری داره

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

اگه واقعا خیانت کرده که حرفی نمی مونه ، نتیجش رو هم دیده ، فقط جای تاسفه برای این انتخاب که باعث شد آخر زندگیش به اینجا برسه ولی نکته اینه که ما خبر نداریم از کل قضیه ، فعلا این حرفا رو شوهرش زده که خیانت کرده و بعدم خودکشی ، شاید اصلا قضیه یه چیز دیگه بوده 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706