2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون نه دوسشون داره نه طلاقشون میده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 23 پست

سلام شوهرم زن صیغه کرده منم نمیخامش میگه طلاقت  نمیدم.چکار کنم طلاقم بده؟

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
سلام شوهرم زن صیغه کرده منم نمیخامش میگه طلاقت  نمیدم.چکار کنم طلاقم بده؟

عزیزم خیلی ناراحت شدم 

اما تو کم نیار 

برو با یکی دوتا وکیل درست حسابی صحبت کن 

نذار نگهت داره 

یا اون یا تو 

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو این گرونی بیشتر مردا همینن

نه این داره و خساست میکنه

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
چرا طلاقت نمیده وقتی به زور خوراک میخره

راستش خودمم دقیقا نمیدونم چرا هردومونو مسخره خاص و عام کرده 

راستش خودمم دقیقا نمیدونم چرا هردومونو مسخره خاص و عام کرده 

عزیزم اگه میخای زندگیت تغییر کنه و شوهرت دوستت داشته باشه و زندگیش براش مهم بشه 

بیا و یه کلاس همسرداری تو ایتا هست شرکت کن ..

قول میدم ضرر نکنی ..کانال نتایجش هست رایگانه 

بیا یه تابی بخور ببین چه زندگیایی تغییر کرده ..

عزیزم اگه میخای زندگیت تغییر کنه و شوهرت دوستت داشته باشه و زندگیش براش مهم بشه  بیا و یه کلاس ...

لینک داره ؟

تنها مسیر آرامش اسمش هست ؟