2733
2734

خواهش میکنم یه چیزی بگین آروم شم چیزی نگین که اذیت شم،

درمون باز بود پرده نازک انداختیم به در روسری سرم بود باشلوار گشاد وتیشرت رفتم جلو در وایسادم به برادرزادم بیرون  نگاه کردم یه دفعه بابام داد زد سرم بیا کنار از جلوی در یه چی بپوش منم منم داد زدم سرش باشه خوب آمدم کنار یه لباسم بود انداختم رو دستم  پدرم باصدای بلند بهم فحش ناااااموسی داد منم  باصدای بلند گفتم چه بی ادبی تو خجالت نمیکشی 

بعد مادرمم با اخم از تو آشپزخانه آمد گفت چه بی ادب وبی تربیتی تو، زشته اینجوری با پدرت صحبت میکنی 

یه جوری رفتار کردکه من آدم بدم وپدرم هههههیچ چیزی نگفت برادرم تو خونه بود زن برادرمم تو حیاط وااااقعا سردرگم شدم حس میکردم از دوطرف مورد ظلم واقع شدم وهیچکی براش مهم نیست وتک وتنها شدم اون لحظه

الان باید چیکار کنم پرررتو دلم باد غم وغصه شده وبدیای مادرمو به یاد میاره ذهنم  تو اتاقم نشستم وبرخلاف میلم اشکم جاری شد وصورتم خراب شد .

درحالی که اصلا نمیخام جلو زن برادرم وبرادرم بد جلوه بدم دوس دارم خوشتیپ وشاد وخوب جلوع بدم اما الان حالم خوش نیست ،چرا مادر من اینجوریه..

تورو خداابگین چیکار باید کنم تو این شرایط 

باتشکر🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

هم داد زدی هم جواب پدرتو دادی!

ظلم هم بهت شده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اجی برات صلوات میفرستم  لطفا تاپیکمو گزارش بزن خدا خبرت بده بخاطر بچم  شناسایی شدم

سلام من گزارش زدم راجع به تاپیکت باید بگن که من خودم اینجوری راه میزفتم وقتی بچه بودم و مامانم تعریف می‌کرد میگفت که خیلی غصه میخورده و فکر میکرده من همینجور میمونم امابعد یه مدت درست راه رفتم ، به نظرم طبیعی هست زیاد فکرشو نکن

اینجا پدرمادر مقدسن کسی نمیگه اونا هم میتونن بد باشن و به بچشون بدی کنن

کسی اینجا فحش ناموسی پدرت و خرد شدن غرورت جلو زن داداشتو نمیبینه عزیزم

اینجا تو نی نی سایت دختری خوبه که هرچی زدن تو سرش جیکش درنیاد

اینجا دردودل نکن حالت بدتر میشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
والا دوران ما صدامون روی پدر نباید بلند میشد  شما رو نمیدونم

پدری که فحش ناموسی بده به دخترش هیچ تقدسی نداره

صداهم روس بلند شه هیچ عیبی نداره چون خودش دخترشو بی حرمت کرده

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی