2733
2734
عنوان

فکر کنم دخترم چشم کردن کسی می‌تونه تخمرغ بکشنه براش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 36 پست
قرن بیست و یک و این حرفا

عزیزم مجبورت که نکردم بیای 

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتون بشکنید 

بنشونیدش روی صندلی 

یک تخم مرغ بدارید 

سوره توحید رو بخونید و همزمان تخم مرغ رو دور سرش بورخونید و بعد توی سطل زباله بشکنید

یا توی یک کاسه به ضرب بشکنید و بریزید بره

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌

وای یاد یچیزی افتادم 

یه خانمی تخم مرغ میشکوند تعریف میکرد یکی از مشتریای ثابتش یه خانومی هست که زنداداشش هی مریض میشد زنگ میزد بهش میگف برای زنداداشم تخم مرغ بشکون اونم یکی یکی اسم همرو میگف بعد تخم مرغ میزد تا بشکنه بعد سریع زنداداشه خوب میشد

بعد فلسفه اش اینه  اسم هرکسی رسید . تخم مرغ سر اون شکست یعنی اون طرف چشم کرده 

دفعه اخری زنگ زد گف زنداداشم مریض شده دوباره براش بشکون میگف سر اسم خوده خواهرشوهره شکست  

ما اینجوری می‌شکنیم. یه تخم مرغ یه مداد یه سکه بردار. بعد شروع کن اسم اطرافیان و گفتن و خط کشیدن رو تخم مرغ. بعد یه پارچه از لباس دخترت که استفاده نمیکنه بردار بزار زیر تخم مرغ. سکه رو بزار روش دونه دونه اسم هارو بگو فشار بده. سعی کن همرو فشار یکسان بدی تا اسم اونی که باید بشکنه

خداااااا کی منو میخوری؟ 🤦😐

خدا کسیو نمیخوره ولی بیشتر نارنگی میکنه و انگور و گاو

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

عزیزم نمک بردار تو دستت بچرخون دور سر خودتو بچت بریز تو ظرفشویی آب ببره من امتحان کردم خیلی تاثیر داره البته منم مثل خودت تخم میشکونم چاره نداشتند نمکم امتحان کردم جواب داده 

یه دونه روایت پیدا کن گفته باشه تخم مرغ شکوندن چشم زخم رو از بین میبره!

اما صراحتا اعلام شده اسراف حرامه

شما پول اون تخم مرغ رو بده صدقه...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
خدا کسیو نمیخوره ولی بیشتر نارنگی میکنه و انگور و گاو

من دیگه خیار شدم از دست خرافات این سایت

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

چطوری هضم کنم تخم مرغی که از ماتحت مرغ در میاد 

اکثرا هم معذرت می‌خوام پی پی مرغ و پر مرغ بهش وصله می‌تونه جلوی چشم زخم رو بگیره ؟🤦🤦🤦🤦

حالا درسته من اصلا اعتقادی به چشم زخم ندارم ولی اگر شما اعتقاد داری بهتره به یه نیروی قدرتمندتر برای رفع چشم زخم اعتماد کنی نه به تخم مرغ

2706