2752
2734
عنوان

گیلدخت

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 31 پست
به اسماعیل میره 

آره بنظر اینطور میرسه 

تو ‌کلیپش دیدم گفت دختر خان کجا و من تفنگچی کجا

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه احتشام یواشکی گلی رو دوست داره واسم جذابه 

اره مشخصه ..😂😂دیشب گریه کردم واس گیلدخت تو تنه درخت بود یهو اسماعیل رو دید

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
وایی منم دقیقا همش حواسم به همونه  خیلی از بازیگرش خوشم میاد فکر میکردم فقط منم که به اون دقت ...

هیچوقت هیچ مردی رو نداشتم که اینطوری حواسش بهم باشه ، برای همین خوشم اومد ازش 

چهره ش هم قشنگه و متناسب 

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
هیچوقت هیچ مردی رو نداشتم که اینطوری حواسش بهم باشه ، برای همین خوشم اومد ازش  چهره ش هم قشنگه ...

من بیشتر از چهرش و سنگینیه رفتارش خوشم اومد

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙کاربری دست ۲ نفره👭🏻
من کامل دیدمش بازم دارم میبینم

حق داری 

سریال خوبیه زحمت کشیده شده واسش

اره مشخصه ..😂😂دیشب گریه کردم واس گیلدخت تو تنه درخت بود یهو اسماعیل رو دید

منم با سکانس هاش اشک ریختم 

من بیشتر از چهرش و سنگینیه رفتارش خوشم اومد

آره یواشکی دوسش داره 

اونجایی که با اسلحه کلبه رو میزدن اون بالای کلبه رو میزد که اونی نباشه که اسماعیل رو میکشه 

متوجه میشه که گلنار کیه میره از گلنار حمایت میکنه با اسماعیل هم دست میشه 

یعنی نمیمیره؟

مفاهیم عشق ، انسانیت ، وحشی گری ، تندخویی ، بدخواهی ، همه رو یکجا تو سریال نشون دادن 

برای همین معنادارش کرده 

2706