2733
2734

امروز رفتم مغازه عینک فروشی یه عینک آفتابی مارک موسکات خریدم به قیمت یک میلیون و ۴۰۰ حالا اومدم خونه زدم تو اینترنت دیدم همون عینک با همین برند زده ۸۵۰ هزار تومن   چه کلاه گشادی رفت تو سرم 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2731

شایدفیکه 

خریدی دیگه .بهش فکرنکن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
تو نت زیاد چیزای فیک هست. دیگه نگرد که کجا چه قیمتی هست. مبارکت بشه و به خوشی استفاده کنی

ممنون عزیزم پس یعنی نرم به فروشنده بگم ؟ 

حالا من هر موقع هرچی بخوام بگیرم از خوردن تا پوشیدن تا لوازم برقی و آرایشی اول تو خونه تمام برنامه های معتبر و نگاه میکنم که قیمت بیاد دستم و بدونم کدوم بهتره کدوم نه بعد میرم بیرون هر کدوم قیمت مناسب و کارایی خوبی داشتن میگیرم

به قول مولانا: نه تو آنی که همانی...نه من آنم که تو دانی ✌🏻
ممنون عزیزم پس یعنی نرم به فروشنده بگم ؟ 

من بودم نمیرفتم چون قطعا فروشنده زیربار اینکه گرون تر داده نمیره 

حتی اگرم واقعا قیمت اصلش همون حدود 600باشه میگه اونا فیکن مال من اصل هست.

و اینکه کلا الان عینک افتابی اصل 600تومن نیست اصلا.یا حداقل من ندیدم.

معمولا بالای یه تومنن

نه عزیزم اصلش همین قیمتیه که شما خریدی. اونی که تو نت دیدی فیک بوده.

عزیزک میشه من یه سئوال بپرسم ؟ عینک آفتابی فیک جعبه نداره درسته ؟ اینم جعبه نداره و یه جعبه همین طوری داد ممکن فیک باشه ؟ 

2706