2752
2734
عنوان

حاجتدارا از در خونه حضرت معصومه نا‌امید نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 160 پست

لطفا هرکی کامنت من رو میبینه برای دوستم دعا کنه ارامش بگیره و خیلی زود قلبش اروم بگیره متاسفانه شرایط روحی خوبی رو تجربه نمیکنه!

انشالله همگی حاجت روا بشید

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤

۱۰۰

کنکورم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تمام بچه ها دیگه ختم با توکل بر خدا تمام شد 

فقط بچه هایی که بهشون گفتم ۱۴ تا و بیشتر نوشته بودن داخل نیت بگن ۱۴ تاش هدیه به ختم ۱۲۴ هزار صلوات هدیه بهرحضرت معصومه هر چند تا اضافه فرستادن نیت دیگه بکنن و لطفا تا آخر شب اطلاع بدید هر کسی تو این تاپیک سهمی که بهش دادم فرستاده حتما اطلاع بدید حاجت روا بشید چون تعداد ختم دقیق میخوام باشه همه حاجت روا بشیم 

چند تا مونده؟ 

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
گلم تموم شد

ممنونم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
عزیزم یه ۲۰۰تا داخل تاپیک ها به من اطلاع بدی تو لیست اسمت نوشتم خیالت راحت  اگه بیشتر از ۲۰۰تا ...

دیروز ۲۰۰ تا فرستادم ب خودتونم گفتم امروز هم ۳۰۰ تا

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
عزیز تا قبل غروب آفتاب اگه میتونی بفرست  فرق نمیکنه هر جور خودت راحتی با تسبیح صلوات شمار هر چ ...

آره عزیزم فرستادم تموم شد

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
2706