2733
2734
عنوان

اینجا جز تعطیل کردن تاپیک چیزی بلد نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 48 پست
گوشیم قاطی کرده😅🦦

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

یک نصیحت اینجا همه موافق این رژیمن و مخالف کسی ک مث توعه میدونی ک چی میگم؟؟؟ حرفی مخالف رژیم نزن شاید فکر کنی ناشناخته ای ولی اینجور نیس یکهو میبینی خدایی نکرده میان کت بسته میبرنت از خونت میدونی چی میگم؟؟؟؟ بخاطر خودت میگم  با دعوا و ب منظور بحث یا مخالفت با تو نمیگم متوجه ای عزیزم؟؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از همه باحالتر اون خشونت دختری ک ب دخترای شوهر دار توهین کرد ک بخاطر دخترا ازدواج کنسل شده کلا🤣

هرکی هر انحرافی داره و هر فکری داره میخواد مطرح کمه معلومه همه چی از قاعده دور میشه 

باید برن پیش روانشناس نه کل جامعه رو آلوده کنن

هرکی هر انحرافی داره و هر فکری داره میخواد مطرح کمه معلومه همه چی از قاعده دور میشه  باید برن ...

ن آخه درسته ولی دگ انقدرم مجازی رو جدی نگیرن والا.  برا همینه از واقعیات و مشکلات واقعی دور شدن دگ و درکی ندارن بلانسبت همه نی نی سایتی های عزیز

ن آخه درسته ولی دگ انقدرم مجازی رو جدی نگیرن والا.  برا همینه از واقعیات و مشکلات واقعی دور شدن ...

چیزی به اسم قانون و تربیت هست

اگه قرار باشه هرکی هرچی بگه که میشه جنگل 

بعد همین شماها میگید این مشکلات جوونا بخاطر فرهنگ نداشتمونه از این حرفها. 

کدوم عقل قبول میکنه هرکی هرچی خواست بگه

کی قبول میکنه تو خونش هرکی هرکی باشه

اینجاهم مدیر داره سایت مال. اونه، طبیعتا سایتشو برا اهدافی طراحی کرده و اون طور که میخواد مدیریت میکنه 

ماهم هرچی داشته باشیم ازش مراقبت میکنیم و هرکی هرکی نمیزاریم بشه. 

الان تاثیر مجازی از واقعی بیشتره ها

پشت هردو هم انسانه 

چیزی به اسم قانون و تربیت هست اگه قرار باشه هرکی هرچی بگه که میشه جنگل  بعد همین شماها میگید ...

ن منظورمو اشتباه متوجه شدی عزیزم منم دقیقا حرف شمارو میگم ولی مدل حرف زدنم فرق داره الان خوندم میبینم منم دقیقا همین بود منظورم ولی نتونستم درست برسونم

چیزی به اسم قانون و تربیت هست اگه قرار باشه هرکی هرچی بگه که میشه جنگل  بعد همین شماها میگید ...

وگرن اصلا دیدین من تایپیک بزنم؟؟؟ چیز بدی بگم تازه اصلا بعد چندسال خواستم نظر بدم ولی اشتباه تایپیک زده شد و هرکار کردم پاک نشد  و اینک ن تو تایپیک ها نظر زشتی گفتم ن دعوا راه انداختم اگ نظری هم دادم طبق قانون و مقررات اسلامی حرف زدم حتی ب این خانوم عزیز  ک الان تایپیک زده محترمانه بهش نظرمو گفتم الان ناراحت شد ازم؟؟؟ فحشم داد؟؟؟ بی احترامی کرد؟؟؟ اگ ب مدل حرف زدنمون البته خودمو میگم ها شما ب خودت نگیری ناراحت شی من دارم خودمو میگم یکم برسیم بخدا هیچوقت بین کسی دلخوری پیش نمیاد

کلا یچی دیگه گفتیها ولی قبوله، خب خوبه هم نظریم

میشه ب منم گزارش زدن و یاد بدین ک منم همچین چیزایی دیدم بدم؟؟؟ مثلا یک تایپیک بود ک خیلی ناراحت شدم ک مردک مریض سادیسمی بود البته فک کنم بچه هم بود و زن هم نداشت الکی میگفت ب زنم شک کردم اولین بار بود ک ب همه هم گفتم این مردک علاوه بر اینک زن نداره حتما سادیسمی هم هست کلا منم ازینجور چیزا خوشم نمیاد میدونی الان بچه کوچیکم حتی گوشی دستش میگیره خب این چیزا رو بخونه چی میشه؟؟؟ مشخصه دگ

وگرن اصلا دیدین من تایپیک بزنم؟؟؟ چیز بدی بگم تازه اصلا بعد چندسال خواستم نظر بدم ولی اشتباه تایپیک ...

خب شما فهمیده ای

اینجا یکی کار اشتباهی کنه تو حتی با منط و ادب و مهربانی بگی اشتباس، اون با بی منطقی و بی ادبی مثلا میگه به تو چه یا میگه تو خوبی یا چیزای دیگه که خودت میدونی 

بعضی‌ها کلا با هیچی مستقیم نیستن 

قانون دقیقا برا این دسته نوشته شده که با حرف و ایجابی به جایی نمیرسند باهاشون

میشه ب منم گزارش زدن و یاد بدین ک منم همچین چیزایی دیدم بدم؟؟؟ مثلا یک تایپیک بود ک خیلی ناراحت شدم ...

اینجا اکثرا تخیلات خودشونو میگن روان مردم بهم بریزن و خودشون کیف کنن چون بیمارن روان سالم ندارن

آره گلم اون بالا تاپیک کنار قلب،   3 نقطه هست اونو بزنزعد گذارش تاپیک نامناسب بزن، قسمت بالا موصوع رو انتخاب کن غیراخلاقی یا غیر مرتبط اینا هرکدوم بود انتخاب کن،  قسمت پایین هم دلیل گذارش رو بنویس و ارسال بزن 

2706