2752
2734
عنوان

خرید موکت

235 بازدید | 17 پست

سلام لطفاً یه همفکری میخام کمک کنید...خونم سرامیکه این چندسال موکت تموم خونه کرده بودم با دوتا فرش ۱۲متری الان موکتا خیلی کهنه شدن.بچه کوچیک دارم بنظرتون باز موکت نو برای تموم خونه بگیرم یا کناره برای فرشها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچت چند وقتشه؟

سرامیک بهتره.پسر من ۳سالو نیمه دیگ سرامیک خطری واسش نداره،اولش پاپوش استپ دار گرفتم واسش ک سر نخوره،الان عادت کرده دمپایی میپوشه

اگ خ کوچیکه دیگ موکت معمولی بگیر زیاد هزینه نکن 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کناره ها بد میشه  سر میخوره  من کل خونه رو پالاز کردم راحت شدم   ف ...

موکت چ قیمت هست؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من فعلا نرفتم قیمت بگیرم...پالاز که من فرشا رو بندازم حیفه.۲۴متر فرش رو موکت پالاز شدنی نیس

موکت معمولی بگیر،سایز فرشات بزرگه. شما هم ک موقت میخوای موکت کنی

2706