2733
2734

ما تو یه ساختمونیم پسرم گاهی می‌ره اونجا امروز اومده میگه بابا بزرگ بهم میگه ک.......س ننه تو ببُر ،به شوهرم گفتم براش مهم نیست فقط میگه تو نگو زشته ،خب این اگه خونه مامانم این حرفو بزنه من چه غلطی بکنم 😩عوضی از سن و سالش خجالت نمی‌کشه

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  

یا خدا حالش خوب نیست این پیرمرد😑

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ب پدرشوهرت بگو این حرفارو ب بچه یاد نده

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2731
مشکل اینه مادر شوهر ندارم ،اینام خانوادگی عفت کلام ندارن بعدشم برم چی بگم روم نمیشه که

به زبون خوش بگو بچه داره حرفاتون روتوخونه تکرار میکنه جلوش چیزی نگین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
به زبون خوش بگو بچه داره حرفاتون روتوخونه تکرار میکنه جلوش چیزی نگین

تفریحش فوش یاد دادن به بچه هاست به بچم گفتم بهش بگه زشته نگو این حرفارو باز بهش گفته اصلا غیرتی شدم دلم میخواد تیکه تیکه اش کنم چیکار به مامان من داره 

تفریحش فوش یاد دادن به بچه هاست به بچم گفتم بهش بگه زشته نگو این حرفارو باز بهش گفته اصلا غیرتی شدم ...

پس کاری نمیتوتی بکنی خواهر

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
پس کاری نمیتوتی بکنی خواهر

اخه این فوشه میگه 😞پیش بابام یا داداشام بگه یه وقت دعوای ناموسی میشه ،بیشعور از سن و سالش خجالت نمی‌کشه 

بچه چندسالشه؟پدرشوهر چندساله؟واقعا آدم بیشعوریه.شوهرت باید تذکربده بهش یا اینکه اجازه ندید بچه بره آ ...

بچم پنج ،اون بیشعور 75,6سالشه،شوهرم چیزی نمیگه فقط گفت پسرم نگو زشته

2706