2733
2734
عنوان

تو بارداری خواب اسم فرزند تون رو دیدین و جنسیتش همون شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 37 پست
اخه اسمشو تو خواب برات گفته بودن ؟ چون اسم یدالله دیدم برا همون پرسیدم 

والله یادم نمیاد ولی من نذر کردم بچمو سر همون موندم تغییرش ندادم

ولی خواب نذری زیاد میدیدم 

همه چیز رو برای خودت مهم نکن از بعضی چیزا فقد باید رد شد....!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من قبل حاملگیم خواب دیدم پسر دار شدن میگن اسمش آقا ابوالفضله 

و اسم بچم الان ابوالفضل شده 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

من ۷..۸ هفته بودم

خواب نوزاد پسر دیدم

پسرم دنیا اومد دقیققا همون شد

صورتش و همه چیش عین خوابم بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

همسرمن دوشب پشت سرهم خواب دیده بود یه پسربچه میذاره بغل امام محمدباقروامام محمدجواد دوتابچمم پسرشد اسم همون اماماروگذاشتیم الان بازباردارم بازم پسره دوست دارم اینم بذارم محمدهادی اگه خدابخواد

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

من یبار خواب دیدم رفتم سونو دکتر اول برا امتحان من میگ پسره ببینه واکنشم چیه بعد خودم برگه رو گرفتم نگاه کردم دیدم نوشته دختره. ولی با این حال پسر شد😂

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

به نظرم اگه اسم یدالله روی بچه ت بذاری ظلم بزرگی در حقش کردی.....

خواب ربطی به جنسیت واقعی بچه ت نداره و اون اسم هایی که تو خواب میبینی فقط خیالات 

من جنسیت بچه م برعکس جنسیت واقعیش تو خواب دیدم 

منم خواب یه دختر مو فرفری دیدم

بعد فهمیدم بچم دختر و از قضا موهاشم فرفریه

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍
2706