2752
2734
عنوان

چرا بعضی سونوگرافیا نمیزارن همراه بیاد داخل؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون بعضی جاهامیگن همراه باسوالای زیادش حواس دکترروپرت میکنه  وقتی رفتی داخل به دکتره بگوشایدخو ...

همسرمم همینو میگه ، میگه از دکتر بخوا شاید قبول کرد

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
😐 اصلا خوب نیس بیچاره همسرم ذوق داشت بیاد ببینه به من گفت منشیه نمیذاره از دکتر بخواه ببین میذاره ب ...

یعنی چه همه جای دنیا زن و شوهر باهم میرن سونو

بعضی بیمارها که واسه کلیه و مثانه است آره همراه فایده ای ندارد ولی سونو بارداری پدرومادر باهم ذوق دارن ببینن

زنگ بزن. اول ازش بپرس. احیانا اگه پدر رو نمیذاشت. برو جای دیگه.  نه بابا همه دستگاهها مثل هم ...

احتمالا همین کارو بکنم چون دوس دارم همسرمم بیاد ببینتش

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
سونوگرافی که میرم ما تنها کسانی هستیم که سه نفری میریم تو،من ودخترم و شوهرم بقیه هم اعتراض میکنن که ...

والا 

شوهر منم پر پر میزد بیاد ببینه دلم براش سوخت

من همه سونوهام رو با همسرم رفتم ..یکی از سونو ها رو خانومه گفت تنها ..گفتم بدون همسرم اصلا نمیرم ...و بردمش ...

دیگه اینجور مواقع همسر آدم باهاش نباشه پس کی باشه ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
یعنی چه همه جای دنیا زن و شوهر باهم میرن سونو بعضی بیمارها که واسه کلیه و مثانه است آره همراه فایده ...

اره بابا واقعا پشیمونم اینجوری شد ایندفعه زنگ میزنم بپرسم اگه گفت نه میرم جای دیگه

من همه سونوهام رو با همسرم رفتم ..یکی از سونو ها رو خانومه گفت تنها ..گفتم بدون همسرم اصلا نمیرم ... ...

اره خب واقعا باباشم حق داره ببینه شوهر منم بد جوری خورد تو برجکش

از قبل به منشی بگو اگرقبول نکرد سونوت رو عوض کن پول میدید دیگه برو جاییکه شوهرت هم نی نی ببینه

حتما این سری همین کارو میکنم ممنون بابت راهنماییتون❤️