2752
2734
عنوان

دیت با پسری که ده سال بزرگتره درسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 77 پست

بنظرم درست نیست.اکثر اینایی که نود درصد فالووینگاشون دخترن با صد نفر دیگه جز شما حرف میزنن و حتی ممکنه تو رابطه جدی باشن ولی نگن یا همزمان با چندنفر باشن.کلا همچین ادمایی کنسله برای من واقعا.

کسی که اینقدر موفقه 

کلاس کنکور میزاره و... اینقدر وقت داره بیاد تو اینستا دخترا رو پیدا کنه ریکوئست بده بعد باهاشون حرف بزنه؟

خب این دنبال دوست دختره فقط ازدواج اینا تو کارش نیست رویا سازی نکن ولی میخوای توام فقط باهاش دوست با ...

چطور مطمعن شم فقط با من دوسته چطور از زیر زبونش بکشم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگرانم از قیافه ام خوشش نیاد ولی 😂😂عکس بی فی    لتر میدارم همیشه ها ولی چون موهام مدتیه ...

خوشش نیاد شما ک هدفتون ازدواج نیست دوستیه 

خاست ادامه نده هم فدای سرت اصن خودتو مشتاق نشون نده 

هرچی بهشون بچسبی بدتره

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
بنظرم درست نیست.اکثر اینایی که نود درصد فالووینگاشون دخترن با صد نفر دیگه جز شما حرف میزنن و حتی ممک ...

بابا دوستای من قبل از اینکه من اینو بشناسم و فالوم کنه همه میشناختنش 

الان مدیر داخلی یه کارخونه فرآورده های گوشتی توی امریکاس ، استادامون چندبار ازش به عنوان ی فرد موفق حرف زدن سرکلاس پشمام ریخت وقتی فهمیدم این اونه 

ولی آره صد درصد با بقیه هم می چته

خوشش نیاد شما ک هدفتون ازدواج نیست دوستیه  خاست ادامه نده هم فدای سرت اصن خودتو مشتاق نشون نده ...

انقد آدم ذوق زده ای ام من ، همه آدمها رو گنده میکنم و بت می‌سازم ، انقد تعریف میکنم ازشون که دگ به خودمم محل نمیزارن

چطور مطمعن شم فقط با من دوسته چطور از زیر زبونش بکشم ؟

اگ ادم صادقی باشه خودش میگ وگرن هم نمیفهمی اگ قصدت دوستیه هم نباید برات مهم باشه ک با کس دیگ ایه 

اسی با چیزایی ک من فهمیدم تو وابسته ش میشی و این خیلی بده برات

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤

و اینکه ببین 

پسرا هیچ وقت هیچ وقت به یه دختر نگاه دوست ساده و معمولی ندارن 

ما دخترا چرا میتونیم به یه پسر نگاه دوست ساده داشته باشیم ولی اونا نه 

خیلی خیلی کمن کسایی که اینجورین.

الان با این پسره خواهشا نرو یا اگر رفتی یه جای عمومی و شلوغ برو اصلا با ماشینش نرو.

بعد حواست به رفتارت باشه

نزار جلوت هر حرفی بزنه

مثلا دستت رو بگیره یا بغلت کنه اصلا ابدا اجازه نده

خیلی جلوش جلف بازی درنیار خیلی خانم و سنگین رفتار کن اوایل 

جوری که حد و حدود خودش رو بدونه. یه مدت اینجوری باشی احتمالا خودش میره پی کارش میفهمه برای لاس زدن و سو استفاده نیستی.

(ببخشید اگر از کلمات نامناسب استفاده کردم و اگر جایی ناراحت شدی واقعا معادلی فارسی دیگه ای پیدا نکردم و اینکه امیدوارم اتفاق خاصی برات نیوفته و یه دوستی ساده و  سالم رو تجربه کنی عزیزم)

بابا دوستای من قبل از اینکه من اینو بشناسم و فالوم کنه همه میشناختنش  الان مدیر داخلی یه کارخو ...

ببین اگر اینقدر موفقه باهاش اشنا باش که از تجربیاتش و مسیری که رفته استفاده کنی شاید یه جاهایی بدردت خورد.

ولی خیلی خیلی حواست باشه. 

2706